VNF grantu konkursos līdzfinansētās idejas, kuras pašu spēkiem realizējuši Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāji.

Ideju konkurss "Jaunieši dod iespēju jauniešiem" 2016

Ideju konkurss

Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2016 ir fonda jauniešu sestais ideju konkurss jauniešiem Valmierā un tās apkārtējos novados. Projekta konkursa maksimālā vērtība bija 2000€, bet katra ideja līdz 500€. Šajā konkursā VNF JIL aicināja padomāt par paliekošo, kas paliks pēc projekta beigām. Projektu veidi, formas un saturs netika ierobežots. Tomēr priekšroka tika dota paliekošiem objektiem, pasākumiem, kuros tiks radīts kas paliekošs, kā arī inženierzinātņu un eksakto zinātņu objekti un aktivitātēm, kas dotu labumu vietējai sabiedrībai, pozitīvi ietekmētu vietējos iedzīvotājus un iesaistītu vietējos iedzīvotājus projekta īstenošanā. Projekta konkursa finansējumu VNF JIL jaunieši piesaistīja labdarības akcijā "Ezīša miga", pieskatot bērnus BK "Valmiera" mājas spēlēs, uzrunājot bankas un uzņēmumus. 

 

Saņemti 11 ideju pieteikumi.

Atbalstīti 6 projekti.

 

Atbalstītie projekti

 

Spēlējam spēles

Naukšēnu novada vidusskolas skolēnu pašpārvalde nolēma izgatavot lielformāta spēles, lai jaunākiem skolēniem starpbrīžos būtu kāda nodarbošanās, kas nodrošinātu mierīgākus un patīkamākus starpbrīžus.

Projektam piešķirti 264,00 EUR.

 

Jauniešu centrs Mazsalacā

Meitene Kristīne no Mazsalacas ievēroja, ka jauniešiem Mazsalacā pēc skolas, gaidot autobusu, nav kur uzkavēties. Ja nav, tad tāda vieta ir jāatrod un jāiekārto! Domāts- darīts! Tā Mazsalacā tika izveidots jauniešu centrs, kur jauniešiem brīvajā laikā spēlēt spēles un satikties.

Projektam piešķirti 358,00 EUR.

 

Atpūtas telpa erudītiem prātiem

Rūjienas vidusskolas pašpārvalde iekārtoja telpu, kurā jauniešiem pavadīt brīvo laiku gan pēc skolas, gna strapbrīžos. Telpa kalpo gan kā atslodzes vieta no garās skolas dienas, gan tikšanās vieta nopietnām sarunām pašpāvaldes iknedēļas sēdes laikā.

Projektam piešķirti 391,60 EUR.

 

 

Spārnotā kamera

Lai popularizētu mūsdienu tehnoloģijas Mazsalacas vidusskolā un sniegtu jauniešiem iespēju izmēģināt video filmēšanu ar dronu, ar VNF JIL atbalstu tika iegādāts drons. Pateicoties tam, jaunieši ir radījuši vairākus video, kas popularizē Mazsalacas novadu un citas aktivitātes.

Projektam piešķirti 450,00 EUR.

Video var aplūkot šeit

 

Projekta statistika.