VNF grantu konkursos līdzfinansētās idejas, kuras pašu spēkiem realizējuši Valmieras un apkārtējo novadu iedzīvotāji.

JIL pirmais ideju konkurss Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2011

JIL pirmais ideju konkurss Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2011

2011. gada pavasarī īstenojās sen lolots Jauniešu ideju laboratorijas sapnis – pašu rīkots projektu konkurss. JIL aicināja jauniešus vecumā no 13-25 gadiem iesniegt idejas, kas saistītas ar vietējās dzīves uzlabošanu un rada labumu pēc iespējas lielākam skaitam cilvēku. Projektu konkurss īstenojās, pateicoties SEB bankas un Sorosa fonda Latvija atbalstam. Konkursa finansējums: LVL 600,00 (853,72 EUR).

Saņemti 13 ideju sākotnējie uzmetumi un 9 pilnie projekti.

Atbalstīti 3 projekti.

 

Atbalstītie projekti

 

Jauniešu skola Ekipējums Mazsalacā

Mazsalacā īstenota jauniešu vasaras skola/nometne Ekipējums, kas tika realizēta no 15. līdz 19. augustam Mazsalacas baptistu draudzes telpās un teritorijā. Vasaras skolā piedalījās kopumā 55 jaunieši Vasaras nometnē jaunieši guva zināšanas par sabiedrībai nozīmīgām vērtībām - iniciatīvu, interesi un rūpēm ne tikai par apkārtējo vidi, bet arī par sabiedrību. Projektu īstenoja Valmieras Baptistu draudzes jaunieši. Projektam piešķirtais finansējums LVL 84,55 (120,30 EUR).

Vairāk attēlu šeit.

 

 

Valmieras jauniešu dienas 2011

Lai jaunieši pilnvērtīgi, atraktīvi un izzinoši pavadītu pēdējās vasaras brīvlaika dienas, tika rīkotas Jauniešu dienas 2011 Valmierā. Šo dienu laikā, jaunieši piedalījās radošajās darbnīcās un dažādās sportiskajās aktivitātēs. Projektu īstenoja jauniešu klubs Acis (14 kluba biedri, kluba vadītāja, kā arī seši piesaistītie brīvprātīgie jaunieši). Projektā papildus tika piesaistīti 25 atbalstītāji (vietējie uzņēmumi). Aptuvenais pasākuma Jauniešu dienas 2011 apmeklētāju skaits ir  400. Projektam piešķirtais finansējums LVL 225,45 (320,79 EUR)

Vairāk informācijas šeit.

Vairāk attēlu šeit.

 

 

 

 

Jauniešu patruļa

Izveidota Jauniešu patruļa, kas noteiktos laikos un vietās apmeklēja un uzraudzīja Valmieras un tās apkārtnes iecienītākās peldvietas. Kopumā uzrunāti aptuveni 250 cilvēki pie ūdenstilpnēm un 60 cilvēki pārējā pilsētas teritorijā. Tika pievērsta arī uzmanība bērniem, kuri vadīja velosipēdu pilsētas ielās bez pieaugušo uzraudzības, bez velosipēda vadītāju apliecības un brīdināti par iespējamām sekām. Aktivitātes īsteno neformālā brīvprātīgo grupa Mēs. Projektam piešķirtais finansējums LVL 290,00 (412,63 EUR)

Vairāk informācijas šeit.