Jauniešu ideju laboratorijas un Valmieras jauniešu labie darbi savai pilsētai un cilvēkiem.

Svētki katrās mājas ‘2011

Jau trešo gadu Valmieras jaunieši radīja dāvināšanas un dāvanu saņemšana prieku, ko nosaukuši par Ziemassvētku labdarības akciju “Svētki katrās mājās”. Gatavot dāvanas tiem cilvēkiem, kam ballītes un bieži ciemiņi mēdz izpalikt, VNF Jauniešu ideju laboratorijai talkā nāca Valmieras jaunatnes centra “Vinda” Jauniešu klubs “Acis”, Latvijas Sarkanā Krusta Jauniešu Valmieras nodaļa un Brenguļu jauniešu dome.
 
Jaunieši šuva un gleznoja maišeļus un kopā ar mazākajiem rūķiem no bērnu centriem “Valdardze”, “Ligzdiņa” un “Palīdzības birojs” veidoja kartiņas un svētku rotājumus. Piepildīt dāvanu maisiņus palīgā nāca a/s “Trikātas siers” un a/s “Valmieras piens”, bet Ziedot.lv vecos ļaudis iepriecināja ar dāvanu kartēm veikalu tīklā “Austris”, lai ikkatrs varētu nopirkt to našķi, pēc kā sirsniņa jau sen kāro.
 
JIL šķita, ka maisiņš tomēr ir patukšs. Un tad tie kā traki ķērās pie rudens lielākajiem augļiem ķirbjiem un vārīja kompotu! Jauniešu klubs “Acis” sameklēja gardākos ievārījumus vecmāmuļu pagrabos, bet LSKJ jaunieši sagādāja “Merrild” kafijas paciņas no labdarības akcijas “Mēs jūs atceramies”. Vēl tika greznotas smaržīgās svecītes un veidoti zelta čiekuru rotājumi, lai vēl kāds jauks pārsteigums maisiņā būtu atrodams. Tad nu jaunieši maisus sēja ciet un ar jaukām sarunām, atmiņām, prieku un kraukšķīgām piparkūkām tika piepildīti vakari veco ļaužu mājās.