Labdarības un iepirkšanās karte KOPĀ

 

Partneru piedāvājumi
Mēs priecājamies par uzņēmējiem, kas piekrituši būt par KOPĀ programmas dalībniekiem, tādējādi palīdzot Valmierai un tās cilvēkiem. Aicinām pievienoties arī citus Valmieras uzņēmējus!

Iepērkoties ar KOPĀ karti pie mūsu partneriem, iespējams saņemt atlaidi un vienlaikus palīdzēt labām iecerēm Valmierā un apkaimē! Lai saņemtu atlaidi, karte jāuzrāda pirms norēķināšanās par pirkumu.

 

 

Ar Klients saņem šo atlaidi

Uzņēmējs ziedo

Valmieras novada fondam

 

Veikalos "Austris" *

 

1,5% 1%

Degvielai Valmieras DUS "KOOL" **

0,02 €/l 0,01 €/l

 

Veikalā "Eži" ***

 

5% 2%

"Līga Nature SPA" gatavotajai dabīgajai kosmētikai salonā "Līga"

5% 2%

Mēbeļu veikalā "4 istabas" ****

3% 2%

 

*Atlaide neattiecas uz akcijas precēm un fiksētās cenas precēm (tabaka, priekšapmaksas kartes un prese)
** Atlaide degvielai un citām precēm pieejama veikala darba laikā plkst. 6-23.

** Ar KOPĀ karti izmanto arī citas atlaides Valmieras KOOL stacijā: 5% precēm veikalā, 10% ātrajām uzkodām, 15% kafijai, 20% rotaļlietām.
*** Atlaide spēkā visām precēm, kurām netiek piemērota jau cita atlaide.

**** Atlaide neattiecas uz akcijas, izpārdošanas precēm, kā arī individuālajiem pasūtījumiem (virtuvēm un iebūvējamajiem skapjiem).

 

 

Par KOPĀ karti

 

KOPĀ karti izveidojis Valmieras novada fonds (VNF), lai stiprinātu līdzšinējās labdarības aktivitātes un īstenotu jaunas ieceres Valmieras pilsētvides uzlabošanai un iedzīvotāju labklājības veicināšanai.

Iepērkoties pie KOPĀ programmas partnera, pircējs saņem noteiktu atlaidi savam pirkumam, bet uzņēmējs no šī pirkuma zināmu procentu ziedo labdarībai, pārskaitot naudu fondam. Piemēram, iepērkoties pārtikas veikalā “Austris”, pircējs saņem 1,5% atlaidi, bet veikalu tīkls velta fondam 1%. Tādējādi valmierieši var praktiskā veidā palīdzēt savai pilsētai un tās iedzīvotājiem, vienkārši izvēloties iepirkties pie programmas KOPĀ partneriem.

 

 

Kā iegūt KOPĀ karti

 

KOPĀ karti bez maksas var saņemt ikviens iedzīvotājs darba dienās pulksten 10:00-16:00 Valmieras novada fonda birojā (Garā ielā 10). Tāpat VNF pārstāvji plāno viesoties vietās un pasākumos, kuros pulcējas valmierieši, piedāvājot iespēju saņemt KOPĀ karti.

 

 

KOPĀ kartes uzsākšanu Valmierā finansiāli atbalsta Č.S. Mota fonds programmas “Vietējie risinājumi globāliem izaicinājumiem” ietvaros, kuru koordinē Filantropijas attīstības akadēmija Polijā.