Akcijas, kuru laikā vāktie ziedojumi devuši iespēju palīdzēt tiem, kam šobrīd klājas visgrūtāk.
 

Akcija “Skolas soma ‘2009”

Akcija “Skolas soma ‘2009”
Šis bija ceturtais gads, kad norisinās akcija “Skolas soma”. Akcijas īstenotāji bija portāls Ziedot.lv un 25 reģionālās organizācijas, tostarp arī Valmieras novada fonds. Ņemot vērā situāciju valstī, lūgumu pēc palīdzības bija ievērojami vairāk, nekā iepriekšējos gados, taču uzņēmēju un iedzīvotāju atsaucība ļāvusi palīdzēt 230 ģimenēm – visiem, kuri to lūguši.
 
Tā kā šajā gadā palīdzība bija nepieciešama ļoti daudzām ģimenēm, aktīvi tika strādāts pie ziedojumu piesaistes: tika izvietotas 10 ziedojumu kastītes Valmieras un Rūjienas veikalos un kafejnīcās, izskanēja reklāmas radio, televīzijā, bet ziņu portālos atradās interneta baneri, kopā ar TPJO Valmieras nodaļu tika rīkots labdarības tirdziņš “Piepildi skolas somu!”, bija arī īpašs pasākums Valmieras mediju pārstāvjiem, kura laikā katrs žurnālists kļuva par aizbildni kādam topošajam pirmklasniekam.
 
Šīs aktivitātes arī deva lielisku rezultātus: ziedojumu kastītēs tika saziedoti Ls 811,11, vēl 20 lati ziedoti, zvanot uz labdarības tālruni, uzņēmēji un privātpersonas VNF bankas kontā ieskaitījuši Ls 1485, bet vēl Ls 274,70 “ietirgoti” labdarības tirdziņā “Piepildi skolas somu!”. Kopā Valmierā savākti ziedojumi Ls 2590,81 apmērā. Valmieriešu saziedoto naudas summu papildināja portālā Ziedot.lv un lielveikalu tīkla “Rimi” ziedojumu kastītēs savāktā nauda, ļaujot atbalstīt 230 Valmieras apkaimes ģimenes, kurās kopā aug 567 skolnieki, tostarp 102 pirmklasnieki.
 
213 ģimenes saņēmušas dāvanu kartes Ls 35 vērtībā veikalā “Papīra birojs” Valmierā, trīs ģimenes saņēmušas dāvanu kartes Ls 10 vērtībā veikalā “Vidzemes papīrs”, bez tā vēl 120 skolēni savā īpašumā ieguvuši lielveikalu tīkla “RIMI” sagādātās mugursomas. Viesiem skolā iet gribētājiem “VOLVO Trucks Latvia” bija sarūpējis zīmuļus, “Freko” sagādājis klades, bet “Rama” dāvināja pusdienu kārbiņas.
 
Akcijai “Skolas soma ‘2009” ziedojuši SIA “ERG Būve”, SIA “Papīra birojs”, Vidzemes tirgotāju savienība, uzņēmumi “Ceļu komforts”, “Kantīne B”, “Simatech”, “L.P.Jana”, “Nova”, “San”, “Ekers” un “Vidzemes papīrs”, Sannija Kalniņa, Rasma Runde, Ansis Bērziņš un Svetlana Sprūža. Tāpat liels paldies tiem daudzajiem ziedotājiem, kuri zvanīja uz labdarības tālruni, piedalījās un apmeklēja labdarības tirdziņu un ziedoja akcijas ziedojumu kastītēs!
 
Lielu atbalstu devuši Valmieras mediji – Radio SWH Valmieras studija, Radio Valmiera, Vidzemes televīzija, laikraksts “Liesma” un portāli Valmiera24.lv, Valmiera.lv un Vidzemeszinas.lv.
 
Paldies visiem!
 
 
Fonda darbību pašlaik atbalsta Valmieras rajona padome un EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts izveidotais NVO fonds, kuru administrē Sabiedrības integrācijas fonds.