Akcijas, kuru laikā vāktie ziedojumi devuši iespēju palīdzēt tiem, kam šobrīd klājas visgrūtāk.
 

Labdarības noliktava

Labdarības noliktava
2010. gada 11. februārī durvis vēra Labdarības noliktava, ar kuras starpniecību VNF veicina mantisko ziedošanu. Valmierā tā ir vieta, kur aiznest pašu saimniecībā vairs nevajadzīgo, bet joprojām labo, kas kādai citai ģimenei ievērojami atvieglos ikdienas soli. Pēc septiņu gadu izaugsmes 2017. gada vasarā Labdarības noliktavu fonds ir nodevis Latvijas Sarkanā Krusta Valmieras nodaļai – šīs organizācijas misija ir daudz tuvāka žēlsirdībai un tiešai palīdzībai ģimenēm.
 
Šajos septiņos gados (2010-2017) ik mēnesi noliktavā nonāca un jaunus saimniekus atrada vairāk nekā pāris tonnas apģērba, ap 300 pāriem apavu, 200 vienībām trauku un rotaļlietu. Tāpat ceļu uz noliktavu atrada arī lielākas un vērtīgākas mantas – mēbeles un sadzīves tehnika. Palīdzību gada laikā Labdarības noliktavā saņēma aptuveni 2000 ģimenes Valmierā un apkārtējos novados.
 
Labdarības noliktava sākotnēji atradās Valmierā, Stacijas ielā 26, bet jau pēc pusotra gada reizē ar Valmieras novada fonda biroju pārcēlās uz Garo ielu 10. Tās darbu allaž nodrošinājušas brīvprātīgās dežurantes.
No 2017. gada septembra mantu ziedošanu organizē Latvijas Sarkanā Krusta Valmieras nodaļa savās telpās Stacijas ielā 26, Valmierā. Vairāk informācijas šeit.
 

Valmieras novada fonds un Valmieras Sarkanais Krusts saka lielu paldies visiem, kuri palīdzējuši noliktavu radīt un uzturēt – Valmieras pašvaldībai, veikalam “ABE grīdas segumi” Cēsīs, brīvprātīgajiem palīgiem – Veltai, Valdai, Dacei, Marijai, Tatjanai, Ievai, Inārai, Kristīnei, Zandai, Andrim, Jānim, Valdim un remontdarbu vadītājam Jānim Ābelītim. Tikpat liels paldies visiem ziedotājiem!