Darbi, kuru rezultātā vairota iedzīvotāju izpratne par labdarību vai nevalstiskajām organizācijām, tapis kāds informatīvs materiāls vai vienkārši labas idejas Valmieras apkaimes attīstībai. Šeit arī atskaites par Labdarības Ziemassvētku apsveikuma kartītēm, Elīzas Purmales piemiņas fonds un citi īpašie projekti.

1 |  2

SVINAM NVO – Vidzemes NVO forums 2018

SVINAM NVO – Vidzemes NVO forums 2018

2018. gada 8. decembrī Valmierā notika Vidzemes NVO forums “SVINAM NVO” un Vidzemes brīvprātīgo godināšana. Tas bija PACILĀJOŠS MIRKLIS KOPĀ. Mums ir iemesls svinēt – gan līdzšinējos sasniegumus, gan jaunas iespējas un zināšanas, gan cilvēkus, kuru ieguldījums ļāvis pilnveidot mūsu sabiedrību un dzīvesvidi.

Apkaimes darbnīcas Rūjienas novadā 2014

Apkaimes darbnīcas Rūjienas novadā 2014

Kas tev šķiet labs Rūjienas novadā un tieši tavā pagastā? Kas varētu būt vēl labāks? Kādam  jāizskatās tavam pagastam, Rūjienai un visam novadam, lai tā būtu labākā vieta, kur dzīvot, strādāt, atpūsties un audzināt bērnus? Atbildes uz šiem jautājumiem atradām kopā ar  Rūjienas un Ipiķu, Jeru, Lodes un Vilpulkas pagastu iedzīvotājiem.

Labdarības Ziemassvētku apsveikumu kartītes '2013

Labdarības Ziemassvētku apsveikumu kartītes '2013

Sirsnīgās bērnu zīmētās kartītes nokļuvušas pie saviem adresātiem – pats karstākais Ziemassvētku apsveikumu laiks būs aizritējis, atstājot vērtīgu devumu nākamajiem iedzīvotāju projektiem arī nākamajos gados. Fonda neizskaramam kapitālam no kartīšu pārdošanas izdevies piesaistīt 765 latus (1090 eiro).

Latu un santīmu monētas Valmieras apkaimei

Latu un santīmu monētas Valmieras apkaimei

2013. gada nogalē Rūjienas, Mazsalacas un Valmieras iedzīvotāji, pirkdami Valmieras novada fonda Ziemassvētku kartītes un gatavodamies eiro pārejai, pasākumos saziedojuši vairāk nekā 300 latus (€430), tādējādi ievērojami papildinot projektu konkursa “krājkasīti”.

 

Paciņas vientuļajiem sirmgalvjiem '2013

Paciņas vientuļajiem sirmgalvjiem '2013

Mazbērnu apciemojums, vai mierīga pastaiga parkā ir daļa no aktivitātēm, kas iezīmē skaistas  vecumdienas, diemžēl ne visiem sirmgalvjiem ir radi, kuri varētu apciemot, savukārt citi atrodas mājas aprūpē. Tādēļ, lai iepriecinātu mūsu apkaimes vientuļos sirmgalvjus 2013. gadā Valmieras novada fonds ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu sarūpēja dāvanu paciņas, kuras pasniedza gan svētkos, gan īpašos sarīkojumos.

 

Piektā Elīzas vijole atbalsta jaunos talantus

Piektā Elīzas vijole atbalsta jaunos talantus

Jau piekto gadu Valmieras novada fonds atbalsta jaunos un centīgos vijoļspēles audzēkņus, dāvinot mūzikas instrumentu, talanta izkopšanai. Šogad īpaši jaunais mācību gads sākās centīgajai Valmieras Mūzikas skolas audzēknei Amandai Dārtai Kaksei, saņemot vijoli no Elīzas Purmales piemiņas fonda. Turpmāk talantīgā un enerģiskā 5. klases skolniece varēs pilnveidot vijoļspēles prasmes jau uz sava un pavisam jauna instrumenta.

Labdarības bumbu rallijs '2013

Labdarības bumbu rallijs '2013

Ar satraukumu un kārtīgu līdzi jušanu noslēdzās Valmieras novada fonda rīkotais Labdarības bumbu rallijs Valmieras pilsētas svētkos. Tūkstoš krāsainas rallija bumbiņas metās Kazu krācēs, kur, spēkojoties ar Gaujas mutuļiem un akmens šķēršļiem, traucās uz finišu. 16 izveicīgākās atnesa saviem īpašniekiem varenas balvas, bet visi rallija dalībnieki labdarībai ir saziedojuši vairāk nekā 800 latus.

Vidzemes NVO forums '2012

Vidzemes NVO forums '2012
Kopībā ir spēks! Tikai savstarpēji sadarbojoties, atbalstot un mācoties vienam no otra, mēs spēsim veidot stabilu nevalstiskā sektora nākotni. Mēs esam tie, kas sabiedrību ieinteresē, aizrauj un iedvesmo, neļaujot palikt vienaldzīgiem un mudinot tikties uz labāku dzīves kvalitāti. Tieši tādēļ Vidzemes NVO foruma mērķis 3. oktobrī bija aicināt reģiona organizācijas “pie viena galda”, lai veicinātu pieredzes apmaiņu, sadarbību un radītu kopīgu vīziju par NVO nozīmi reģiona attīstībā! Šim apgalvojumam, domājams, piekritīs visi foruma dalībnieki, kas kopskaitā sniedzās pāri simtam.

Apkaimes darbnīcas 2012. gadā

Apkaimes darbnīcas 2012. gadā

2012.gada šajā rudenī fonds centās noskaidrot, kādas labas idejas azotē tur Valmieras apkārtējo novadu iedzīvotāji! Uz sarunām tika aicināti trikātieši Beverīnas novadā, vaidavieši Kocēnu novadā, rencēnieši Burtnieku un vilpulcieši Rūjienas novadā. Iedzīvotāji nāca kopā, lai apspriestu aktuālās problēmas pagastā un apjaustu to iespējamos risinājumus, bet pats svarīgākais – apzinātos vēl neizmantotās iespējas un kopīgi domātu, kā pašu spēkiem dzīvi savā kopienā padarīt labāku, pilnvērtīgāku un interesantāku.

Labdarības skola

Labdarības skola
2012. gada februārī tika aizsākta jauna, Latvijā vēl nebijusi iniciatīva “Labdarības skola”. Projektu nedēļas laikā skolēni sadarbojās ar vietējām organizācijām un īstenoja visdažādākos labdarības pasākumus. Kustībā iesaistījās arī Valmieras Viestura vidusskola.

Ziedojumu kastītes veikalos “Austris” un “Neldi”

Ziedojumu kastītes veikalos “Austris” un “Neldi”
2011. gada augustā Valmieras novada fonds aizsāka sadarbību ar veikalu tīklu “Austris” un “Neldi”, kur nu pie veikalu kasēm izvietotas pastāvīgas ziedojumu kastītes. Tās pircējus aicina ziedot gan Valmieras novada fonda projektiem un labdarības akcijām, gan citu Valmieras labdarības organizāciju iecerēm.

2. Valmieras Iedzīvotāju forums '2011

2. Valmieras Iedzīvotāju forums '2011
Valmiera ir pilsēta, kur tu dzīvo, strādā, atpūties. Šeit tu mācies, uzņem viesus un pēcpusdienā ar draugiem spēlē futbolu. Tev taču rūp, lai pilsēta būtu sakārtota, droša un draudzīga ikvienam!
Piedalies, nosaki prioritātes un palīdzi spert pirmos soļus ideju realizēšanā.
Nāc, domā un radi!

Vidzemes NVO Labās prakses diena '2011

Vidzemes NVO Labās prakses diena '2011
2011. gada rudenī Valmieras novada fonds sadarbībā ar Bērnu centru "Ligzdiņa" Smiltenē rīkoja NVO Labās prakses dienu Vidzemes ortganizācijām. NVO Labās prakses diena vienuviet pulcēja 30 NVO no visa Vidzemes reģiona. Dienas galvenā tēma bija BRĪVPRĀTĪGAIS DARBS, ko tad pasākuma dalībnieki apskatīja no visdažādākajiem rakursiem.

 

Labdarības Ziemassvētku apsveikumu kartītes ‘2009

Labdarības Ziemassvētku apsveikumu kartītes ‘2009

15 uzņēmumi 2009. gada nogalē atsaucās Valmieras novada fonda ceturtajam aicinājumam un savam īpašajam Ziemassvētku sveicienam izvēlējās VNF labdarības apsveikumu kartītes. Fonda kontā tas ienesa Ls 885,18. Vēl 60 lati ietirgoti Ziemassvētku tirdziņā.

Pirmā vijole no Elīzas Purmales piemiņas fonda

Pirmā vijole no Elīzas Purmales piemiņas fonda

2009. gada sākumā Valmieras novada fonds izveidoja Elīzas Purmales piemiņas fondu 5000 latu apjomā Valmieras jauno vijoļspēles talantu atbalstam. Tā paša gada 1. septembrī Valmieras Mūzikas skolas jaunā mācību gada atklāšanas pasākumā tika pasniegta pirmā vijole.

NVO apmācības '2008

NVO apmācības '2008
2007. gada otrajā pusē vairāku mēnešu garumā Valmieras novada fonda organizēja NVO apmācības.
Apmācību mērķis bija sniegt Valmieras un visas Vidzemes organizācijām zināšanas un prasmes par NVO darbā aktuāliem un svarīgiem jautājumiem, kas celtu NVO kapacitāti, veicinātu ilgtspēju un palīdzētu tām efektīvāk darboties sabiedrisku mērķu sasniegšanā.
1 |  2