Akcijas, kuru laikā vāktie ziedojumi devuši iespēju palīdzēt tiem, kam šobrīd klājas visgrūtāk.
 

Labdarības noliktava

Labdarības noliktava

2010. gada 11. februārī durvis vēra Labdarības noliktava, ar kuras starpniecību VNF veicina mantisko ziedošanu. Valmierā tā ir vieta, kur aiznest pašu saimniecībā vairs nevajadzīgo, bet joprojām labo, kas kādai citai ģimenei ievērojami atvieglos ikdienas soli. Pēc septiņu gadu izaugsmes 2017. gada vasarā Labdarības noliktavu fonds ir nodevis Latvijas Sarkanā Krusta Valmieras nodaļai – šīs organizācijas misija ir daudz tuvāka žēlsirdībai un tiešai palīdzībai ģimenēm.

Akcija “Skolas soma 2013”

Akcija “Skolas soma 2013”

Šogad izdevies atbalstīt visu 70 ģimeņu lūgumus pēc palīdzības. Akcijas noslēguma pasākumā 5. septembrī viesnīcā “Wolmar” ģimenes baudīja nelielu koncertu un saņēma uzņēmēju sarūpētos mācību piederumus un dāvanu kartes.

 

Akcija “Skolas soma ‘2012”

Akcija “Skolas soma ‘2012”

Labdarības akcijas “Skolas soma” aktualitāte, šķiet, nezudīs nekad, jo bērni skolā ies vienmēr un vienmēr būs ģimenes, kurām savu atvašu sagatavošana skolai sagādās lielas grūtības. “Skolas somas” tiek 167 ģimenēm Valmieras pusē!

Labdarības programma “Palīdzība ģimenēm”

Labdarības programma “Palīdzība ģimenēm”
…bērnībā vēlmju un sapņu ir visvairāk, bet nepiepildītie sapņi arī sāp visvairāk…
2008. gada nogalē VNF uzsāka labdarības akciju “Palīdzība ģimenēm” ar mērķi sniegt sadzīvisku atbalstu mazturīgām, daudzbērnu, nepilnajām un citādi sociāli mazaizsargātām Valmieras rajona ģimenēm. Projekts guva atzinību un nu jau katru gadu tiek realizēts.

Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” (2009 – 2011)

Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” (2009 – 2011)

2009. gada rudenī, kad ik dienu Valmierā un visā Latvijā strauji pieauga bezdarbnieku skaits un ik dienu kāds strādājošais saņēma ziņu, ka turpmāk viņa alga būs ievērojami zemāka, labdarības portāls “Ziedot.lv” radīja pārtikas banku “Paēdušai Latvijai”, kuras mērķis bija palīdzēt grūtībās nonākušajiem un sniegtu atbalstu ikdienas pārtikas nodrošināšanā.

Akcija “Skolas soma ‘2011”

Akcija “Skolas soma ‘2011”

Mazturīgo, nereti daudzbērnu vai nepilno, ģimeņu atvasēm skolas somas Valmieras novada fonds centās piepildīt jau sesto gadu. Labdarības akcijas laikā līdzcilvēku saziedotie līdzekļi ļāva sagādāt 184 dāvanu kartes 25 latu vērtībā Valmieras veikalā “Vidzemes papīrs”. Tās nonākušas 164 ģimenēs, kurās aug 487 bērni, tostarp 68 pirmklasnieki.

Akcija “Skolas soma ‘2010”

Akcija “Skolas soma ‘2010”

Labdarības akcijas “Skolas soma” piektajā gadā palīdzību skolas gaitu uzsākšanai saņēmuši 170 skolēni – visi Valmieras apkaimes pirmklasnieki, kuru vecāki bija lūguši palīdzību. Viņi saņēmuši dāvanu kartes Ls 25 vērtībā skolas lietu iegādei veikalā “Papīra birojs”.

Akcija “Skolas soma ‘2009”

Akcija “Skolas soma ‘2009”

Šis bija ceturtais gads, kad norisinās akcija “Skolas soma”. Akcijas īstenotāji bija portāls Ziedot.lv un 25 reģionālās organizācijas, tostarp arī Valmieras novada fonds. Ņemot vērā situāciju valstī, lūgumu pēc palīdzības bija ievērojami vairāk, nekā iepriekšējos gados, taču uzņēmēju un iedzīvotāju atsaucība ļāvusi palīdzēt 230 ģimenēm – visiem, kuri to lūguši.

Akcija “Skolas soma ‘2008"

Akcija “Skolas soma ‘2008

2008. gada septembrī jau trešo reizi visā Latvijā noslēdzās labdarības akcija “Skolas soma”. Valmieras rajonā palīdzību, skolas gaitas uzsākot, saņēma 115 bērni.

Akcija “Skolas soma ‘2007”

Akcija “Skolas soma ‘2007”

2007. gada vasarā jau otro reizi visā Latvijā notika labdarības akcija “Skolas soma”, kuru īstenoja labdarības portāls Ziedot.lv sadarbībā ar kopienu fondiem Latvijā, tai skaitā Valmieras novada fondu. Akcijas mērķis bija piesaistīt ziedojumus skolas preču iegādei pirmklasniekiem no daudzbērnu un nepilnajām ģimenēm.

Akcija “Skolas soma ‘2006”

Akcija “Skolas soma ‘2006”

Labdarības akcija “Skolas soma” visā Latvijā tika uzsākta 2006. gadā, un Valmieras rajonā to organizēja Valmieras novada fonds sadarbībā ar portālu Ziedot.lv un Vidzemes Televīziju. Mērķis bija piesaistīt līdzekļus skolas lietu iegādei pirmklasniekiem no trūcīgām ģimenēm, tādā veidā dāvājot šiem bērniem skolā iešanas prieku.