1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11 |  12 |  13 |  14 |  15 |  16 |  17 |  18 |  19 |  20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 |  28 |  29 |  30 |  31 |  32 |  33

VNF Ziedotāju aplis – līdz 2000 eiro Tavai idejai!

VNF Ziedotāju aplis – līdz 2000 eiro Tavai idejai!

Valmieras novada fonds (VNF) aicina Valmieras novada apkaimju iedzīvotājus un organizācijas iesniegt savus ideju pieteikumus jau piektajam Ziedotāju aplim un gūt finanses savu ideju īstenošanai. Teātra izrāžu apmeklēšana daudzbērnu ģimenēm, disku golfa un regbija laukumu izveide, silta maltīte Valmieras vientuļajiem senioriem un atbalsts skolēniem Covid-19 laikā - idejas, kas guvušas atbalstu pēdējo gadu laikā. Laiks arī Tavas idejas atbalstam!

Paziņoti "Gada brīvprātīgais 2021" Goda zīmju saņēmēji

 Paziņoti

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) brīvprātīgo godināšanā “Gada brīvprātīgais 2021” godina brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri laika posmā no 2020. gada 1. novembra līdz 2021. gada 15. decembrim aktīvi darbojās sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības. Godināšanai “Gada brīvprātīgais 2021” tika pieteikti 60 brīvprātīgie, sešas nevalstiskās organizācijas un viena pašvaldība. Izvērtējot visus pieteikumus, Nodarbinātības valsts aģentūras izveidota ekspertu žūrija nolēma godināt piecus brīvprātīgos un divas nevalstiskās organizācijas.

 

Pēdējā nedēļa vietējo ideju iesniegšanai projektu konkursā “Sev, tev, novadam”

Pēdējā nedēļa vietējo ideju iesniegšanai projektu konkursā “Sev, tev, novadam”

Turpinot aicināt vecāka gada gājuma ļaudis iesaistīties savas vietējās kopienas ideju īstenošanā, Valmieras novada fonds (VNF) mudina seniorus iesniegt savas idejas fonda vietējo projektu konkursā “Sev, tev, novadam”! Lai gan Valmieras novada Senioru domradēs izskanējušām idejām konkursā tiek piešķirti papildu punkti, aicinām iesniegt arī tās senioru idejas, kas vēl nav skaļi izsacītas!


 

Siltas svētku sajūtas ikkatrās mājās

Siltas svētku sajūtas ikkatrās mājās

Lai svētku gaidīšanas laikā iepriecinātu Valmieras novada vientuļos seniorus, ar gardām un saldām Ziemassvētku dāvaniņām tos apciemoja Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNF JIL) koordinatore Undīne. Kā atzīst Undīne, seniori visvairāk priecājas nevis par dāvaniņas saturu, bet gan par pašu apciemojumu un sirsnīgām sarunām par dzīvi.

 

AIF Kapacitātes konkurss nr.2 - stiprini savu NVO!

AIF Kapacitātes konkurss nr.2 - stiprini savu NVO!

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF), ko Vidzemē administrē Valmieras novada fonds, aicina NVO iesniegt projektu pieteikumus organizāciju kapacitātes stiprināšanai. Palīdzot sagatavot atbilstošus pieteikumus, AIF aicina apmeklēt informatīvo semināru 26. novembrī, piedalīties projektu darbnīcās decembrī, individuāli konsultēties, kā arī gūt papildu atbalstu partnerību veidošanai ar organizācijām no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas. 

No sarunām uz darbiem – tiekamies Senioru domradēs klātienē!

No sarunām uz darbiem –  tiekamies Senioru domradēs klātienē!

Beidzoties valstiskajiem ierobežojumiem, novembra un decembra laikā notiks pārceltās Senioru ideju apspriedes jeb Senioru domrades Valmieras novadā - Brenguļu, Dikļu, Kocēnu, Ramatas, Sēļu un Trikātas pagastos, kā arī Strenču un Valmieras pilsētās. Kā zināms, šogad domradēs īpaši tiek aicināti piedalīties vecāka gada gājuma cilvēki, lai diskutētu par savas apkaimes pilnveidošanu un mudinātu seniorus iesniegt savas idejas vietējo projektu konkursā “Sev, tev, novadam”!

 

Aicinām pieteikt brīvprātīgos godināšanai "Gada brīvprātīgais 2021"

Aicinām pieteikt brīvprātīgos godināšanai

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Valmieras novada fondu un citām organizācijām aicina Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri laika posmā no 2020.gada 1. novembra līdz 2021. gada 15. decembrim aktīvi darbojās sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības.


 

Noslēdzas VNF Labdarības un filantropijas skolu cikls Valmieras novadā

Noslēdzas VNF Labdarības un filantropijas skolu cikls Valmieras novadā

Spēles, lekcijas, video un mini projektu plānošana – tā atslēgu vārdos var raksturot Labdarības un filantropijas skolas programmu, ar kuru Valmieras novada fonds (VNF) viesojās 13 Valmieras novada izglītības iestādēs septembra, oktobra  un novembra laikā. 439 pamatskolu un vidusskolu jaunieši uzzināja par praktiskiem veidiem, kā iesaistīties vietējā labdarībā, kā arī paši plānoja sev paveicamus labos darbus ar VNF atbalstu.

No sarunām uz darbiem – Senioru domrades tiek pārceltas!

No sarunām uz darbiem –  Senioru domrades tiek pārceltas!

Sākot ar Starptautisko senioru dienu, vecākie ļaudis piedalījās kādā no Valmieras novada Senioru ideju apspriedēm jeb Senioru domradēm. Vietējās apspriedēs seniori diskutēja gan par sakārtoto un apmierinošo, gan par trūkstošo un pilnveidojamo. Aicinot seniorus nebūt kūtriem un pašiem iesaistīties savas apkaimes pilnveidošanā un uzlabošanā, šogad Valmieras novada fonds (VNF) īpaši mudina vecāka gada gājuma cilvēkus iesniegt savas idejas VNF vietējo projektu konkursā “Sev, tev, novadam”!

 

Oktobris - senioru ideju mēnesis Valmieras novadā

Oktobris - senioru ideju mēnesis Valmieras novadā

Jau šo piektdien, 1. oktobrī, Starptautiskajā senioru dienā, vecāka gada gājuma ļaudis tiek aicināti piedalīties Senioru ideju apspriedē Valmieras Integrētajā bibliotēkā (VIB) rīta cēlienā no plkst.10.00 līdz 13.00 vai Burtnieku pagasta bibliotēkā pēcpusdienā no plkst.14.00 līdz 17.00. Malkojot rīta kafiju un apspriežot idejas, kas, iespējams, radušās kādā no pilsētvides Domu krēsliem, ar Senioru domradēm novada bibliotēkas tiek aizsākts Valmieras novada domražu cikls – vecāka gada gājuma ļaudis tiek aicināti apmeklēt kādu no 20 Senioru domradēm visā novadā.

Senioru domrades – no domām uz sarunām!

Senioru domrades – no domām uz sarunām!

Veicinot senioriem aktīvu dzīvesveidu un cilvēka cienīgu dzīvi sabiedrībā, ar Starptautisko senioru dienu jeb 1. oktobri Valmieras novada fonds (VNF) aicina vecāka gada gājuma ļaudis piedalīties Senioru ideju apspriedēs Valmieras novadā. Šogad ideju apspriedēs jeb Senioru domradēs radītās idejas būs prioritāras VNF projektu konkursā “Sev, tev, novadam”, tādējādi veicinot senioru līdzatbildību un līdzdalību vietējās dzīves kvalitātes uzlabošanā un pilnveidošanā.

Uzaicini ciemos VNF JIL un saņem 50 eiro savai idejai!

Uzaicini ciemos VNF JIL un saņem 50 eiro savai idejai!

Hei, Valmieras novada jaunieši! Konkurss tieši jums, jo Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) rīko mini ideju konkursu “MĒS savai vietai”! Konkursā Tu un Tavi klasesbiedri varat tikt pie 50 eiro, lai īstenotu savu ideju! Atbalstīsim vismaz 14 jauniešu idejas, kas uzlabos mūsu dzīvi jaunajā Valmieras novadā!

VNF Labdarības un filantropijas skola Valmieras novada skolās

VNF Labdarības un filantropijas skola Valmieras novada skolās

Lai veicinātu jauniešu iesaistīšanos savas vietējās apkaimes dzīves veidošanā, ar Labdarības un filantropijas skolas programmu Valmieras novada fonds (VNF) apmeklēs vairākas izglītības iestādes Valmieras novadā. Caur atraktīvām spēlēm, lekcijām, videoanalīzi un praktisku darbošanos savas apkārtnes veidošanā, skolēni iepazīsies ar vietējās labdarības un brīvprātīgā darba iespējām Valmieras apkaimē.


 

Pagarināts termiņš AIF Stratēģiskajam un Ilgtermiņa Darbības atbalsta konkursam NVO

Pagarināts termiņš AIF Stratēģiskajam un Ilgtermiņa Darbības atbalsta konkursam NVO

Ņemot vērā ar Covid-19 vīrusa izplatību saistītos riskus attiecībā uz klātienes aktivitāšu organizēšanu un lai nodrošinātu projektu iesniedzējiem papildu laiku alternatīvu aktivitāšu/pieeju izstrādei saistībā ar iespējamiem vīrusa uzliesmojumiem, Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) pagarina Stratēģisko projektu un Ilgtermiņa darbības atbalsta projektu iesniegšanas termiņu līdz 2021. gada 27. septembrim plkst. 14.00.

 

Valmieras novadā uzstādīti visi 19 VNF Domu krēsli

Valmieras novadā uzstādīti visi 19 VNF Domu krēsli

It visās Valmieras novada apvienībās un pilsētā Valmierā ir atklāti un uzstādīti 19 Valmieras novada fonda (VNF) Domu krēsli. Beidzamie četri no tiem atklāti dažādās Valmieras pilsētas vietās un apkaimēs – Burkānciemā, Pārgaujā, pilsētas centrā un netālu no Vidzemes Olimpiskā centra. Īpaši aicinām tajos apsēsties vecāka gada gājuma cilvēkus, radīt jaunas idejas un tās iesniegt VNF vietējo projektu konkursā “Sev, tev, novadam” jau rudenī!

Uzstādīta puse no VNF Domu krēsliem Valmieras novadā

Uzstādīta puse no VNF Domu krēsliem  Valmieras novadā

Valmieras novada Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas apvienību pagastos uzstādīti jau vairāk nekā puse - 11 no 19 Valmieras novada fonda (VNF) Domu krēsliem. Tajos apsēžoties, ikviens var iepazīties VNF Domu krēslu grāmatiņām - pēdējo gadu laikā īstenotiem vietējiem projektiem. Aicinām no tiem iedvesmoties vecāka gada gājuma cilvēkus, savas idejas paust rudens Senioru domradēs un tās iesniegt VNF vietējo projektu konkursā “Sev, tev, novadam”!

 

Ezis jauniešu idejām sarušinājis 1068 eiro

Ezis jauniešu idejām sarušinājis 1068 eiro

Ezītis šogad aktīvs un žiperīgs, jauniešu ideju īstenošanai tas ieguvis rekordlielu atbalstu no visiem Ezīša telts apmeklētājiem! Valmieras pilsētas dzimšanas dienas laikā notika Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNF JIL) ikgadējā labdarības akcija “Ezīša miga”, kurā fonda jaunieši un to domubiedri papildināja jauniešu vietējo projektu konkursu krājkasīti par 1’068 eiro!

Uzstādīti pirmie pieci VNF domu krēsli Valmieras novadā

Uzstādīti pirmie pieci VNF domu krēsli Valmieras novadā

Sākot ar jūlija mēnesi, jaunajā Valmieras novadā - Dikļu, Ēveles, Naukšēnu, Rubenes un Vecates pagastos - ir uzstādīti pirmie Domu krēsli. Te ikviens var iepazīties ar vietējās apkaimes projektiem, kas pēdējos gados īstenoti kādreizējos Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novados un Valmieras pilsētā. Iedvesmojoties no paveiktā, aicinām īpaši vecāka gada gājuma cilvēkus radīt savas projektu idejas un jau rudenī tās iesniegt Valmieras novada fonda (VNF) vietējo projektu konkursā “Sev, tev, novadam”!

 

1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11 |  12 |  13 |  14 |  15 |  16 |  17 |  18 |  19 |  20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 |  27 |  28 |  29 |  30 |  31 |  32 |  33