BK "Valmiera" vēlas pateikties visiem, kuri ziedoja spēļu laikā

 Basketbola klubs "Valmiera" un Valmieras novada fonds (VNF) decembrī uzsāka sadarbību, lai kopīgi ar labiem darbiem spētu pārvarēt nabadzības radīto bezcerību. Ikvienā BK "Valmiera" mājas spēlē bija iespējams ziedot speciāli šim nolūkam paredzētajās kastītēs.
 
 
Kopā divos mēnešos spēļu laikā tika saziedoti Ls 70, kas ir vērā ņemama summa, jo tieši mazie darbi ir tie, kas ir nozīmīgi un dod pienesumu. BK "Valmiera" un VNF vēlas pateikties visiem, kuri atrada līdzekļus, lai ziedotu, jo tieši šis finansējums palīdzēs realizēt dažādas idejas, kurās iesaistīta brīvprātīgo darbošanās. Kopumā šīs akcijas ietvaros Valmieras veikalos tika saziedoti Ls 250. Tāpat drīzumā tiks izsludināts ideju konkurss par to, kā šo naudu lietderīgāk izmantot. Ar savām idejām ikviens var griezties Valmieras novada fondā un mēs ticam, ka kopīgi ar labiem darbiem spēsim pārvarēt nabadzības radīto bezcerību!
 
VNF valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš: "Mēs Valmieras novada fondā esam ļoti pateicīgi Valmieras basketbola komandai par doto iespēju. Šis bija pirmais mēģinājums uzrunāt ziedotājus basketbola laukumā, un, manuprāt, tas mums izdevās. Tāpēc jau pavisam drīz pateicībā ziedotājiem ziņosim, kas ar savākto naudu notiks un kādas idejas par to tiks īstenotas!"
 
Informāciju sagatavoja:
Kate Glika, BK "Valmiera" sabiedrisko attiecību speciāliste