35 Valmieras apkaimes ģimenes saņem “skolas somas”

35 Valmieras apkaimes ģimenes saņem “skolas somas”

Šogad Valmieras apkaimes iedzīvotāji un uzņēmēji, ziedojot akcijai “Skolas soma”, palīdzēja 35 mazturīgo ģimeņu bērniem sagādāt skolai trūkstošos piederumus. Saziedotos līdzekļus Valmieras novada fonds pārvērta par 25 eiro vērtām dāvanu kartēm, kuras varēs izlietot kancelejas preču veikalā.

 

Akcijas “Skolas somas” atbalstam tika saņemts 35 pieteikumi no mazturīgām, daudzbērnu un nepilnām ģimenēm, kurās kopumā aug 107 bērni no kuriem 66 bērni iet skolā. Ņemot vēra pieteikumus un pieejamo finansējumu, izdevās atbalstīt visu ģimeņu vajadzības. Visvairāk dāvanu kartes devās pie Mazsalacas novada ģimenēm, kopumā 13, savukārt septiņas nonāca Rūjienas novada skolēniem.  

 

Prieks, ka arvien vairāk pašvaldības nodrošina palīdzību skolas gaitu uzsākšanai, tomēr atbalsts ne vienmēr tiek visiem, kam nepieciešams. Šogad, vērtējot pieteikumus, galvenokārt uzmanība ne tikai pirmklasnieku atbalstam, bet arī ģimenēm, kuras dažādu iemeslu dēļ paliek aiz “sociālās palīdzības līnijas”.

 

Lielu paldies sakām akcijas atbalstītājiem un ziedotājiem: “Baltijas tranzīta serviss”, “Ceļu komforts” un “Vidzemes papīrs”. Kā arī  ikvienam, kurš ziedoja tirdzniecības vietās uzstādītajās ziedojumu kastītēs, kopā dodot 377 eiro veikalos “Austris”, “Neldi” un “Top” (Pauku un Valmiermuižas ielā) un veikalā “Vidzemes papīrs”.

 

Tavs ziedojums ir investīcija bērnu izglītībā un Valmieras nākotnē! Šogad neizlietotie ziedojumi tika paglabāti turpmākiem gadiem. Labdarības akciju “Skolas soma” nu jau desmito gadu Valmieras pusē rīko Valmieras novada fonds, lai palīdzētu mūsu pašu apkārtnes bērniem Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novadā un Valmierā. Pērn ar sabiedrības atbalstu izdevās palīdzēt 52 ģimenēm, bet šo gadu laikā skolēnu atbalstam izsniegtas 1149 dāvanu kartes.