4. aprīlī piedzīvo kopienas garu Ziedotāju aplī

4. aprīlī piedzīvo kopienas garu Ziedotāju aplī

Vai esi kādreiz vēlējies ziedot labai iniciatīvai? 4. aprīlī kafejnīcā “Jauna saule” notiks otrais Ziedotāju aplis, ko organizē Valmieras novada fonds. Tur Tu varēsi klātienē redzēt un dzirdēt lieliskas idejas, kas meklē Tavu atbalstu. Pasākumā uzstāsies trīs ideju autori un katram būs dotas 6 minūtes, lai Tevi pārliecinātu un atbildētu uz jautājumiem, kāpēc ziedot šai idejai.  

 

Ziedotāju aplis pērn pierādīja, ka vieglā un pacilājošā atmosfērā katram ziedojumam ir nozīme, ar rezultātu priecējot gan projektu īstenotājus, gan pašus ziedotājus.

Šogad par savu ideju stāstīs:

  • Vokālā studija "Smaidiņi” ir gatavi sniegt savu pienesumu latviešu mūzikas jaunradē, izdodot ierakstu ar 10 oriģinālām dziesmām un fonogrammām dažāda vecuma bērniem un ansambļiem.

  • Sporta biedrība "Straume” vēlas dot iespēju ikvienam valmierietim piekopt veselīgu dzīvesveidu Valmierā, uzstādot Crossfit brīvdabas trenažieri pie Kazu krācēm.

  • Biedrība "Katapulta” organizēs regulāras iedzīvotāju tikšanās reizes un pasākumus pieaugušajiem, ģimenēm un jauniešiem kultūras, sporta, tūrisma, izglītības jomās, lai veicinātu sadarbību un mācīšanos vienam no otra.

 

Pasākuma formāts pierāda, ka klātienes prezentācijas un iespēja uzdot jautājumus ir efektīvākais veids, kā saprast vai kāda iniciatīva uzrunā un ziedot, ja to saka sirds.

Aicinām piedalīties un pieteikt dalību, lai būtu droši, ka visiem būs sēdvieta un glāze vīna.

Visa aktuālā informācija par Ziedotāju apli šeit.

 

Pērn Ziedotāju aplī atbalstu saņēma trīs sabiedriski nozīmīgas idejas: kopā tika saziedoti 6580 eiro grāmatu mājiņu izveidei Valmierā un Kocēnu novadā, Beverīnas novada biedrībai “Ģimenes šūpulis”, kas palīdz grūtībās nonākušām sievietēm gaidībās un pēc dzemdībām, kā arī inventāra iegādei izciliem sasniegumiem airēšanas slalomā.

 

Valmieras novada fonds jau 13 gadus strādā, atbalsot vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē, bet ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu.