81 pirmklasnieks saņems 25 latus skolas preču iegādei

Skolas soma19. septembrī noslēdzās labdarības akcija “Skolas soma”, un Valmieras rajona pagastu un pilsētu sociālie darbinieki saņēma dāvanu kartes, kuras tālāk nodos trūcīgo ģimeņu pirmklasniekiem skolas piederumu iegādei. Kopā tika pasniegta 81 dāvanu karte.
 

Akcija “Skolas soma” Valmieras rajonā tika uzsākta augusta sākumā, un to organizēja Valmieras novada fonds sadarbībā ar portālu Ziedot.lv un Vidzemes Televīziju. Tās mērķis bija aicināt iedzīvotājus ziedot naudu skolas piederumu iegādei bērniem no trūcīgām ģimenēm.

 

Summējot Valmierā savāktos ziedojumus un portāla Ziedot.lv piešķirtos naudas līdzekļus, Valmieras novada fondam bija iespēja pasniegt 81 dāvanu karti 25 latu vērtībā, ko trūcīgie pirmklasnieki varēs izmantot skolas preču iegādei veikalā “Papīra Birojs” Valmierā, Laicena ielā 5.

 

Gandrīz divu mēnešu garumā tika vākti ziedojumi, lai ar skolai nepieciešamo nodrošinātu tos trūcīgos bērnus Valmieras rajona pagastos un pilsētās, kas šogad uzsāka mācības 1. klasē. Lielākie labdarības akcijas ziedotāji Valmierā bija SIA “Papīra Birojs” un Vidzemes Tirgotāju savienība, kas atsaucās uz fonda aicinājumu “Dāvā pirmklasniekam skolas prieku!”.

 

Vidzemes Tirgotāju savienības valdes priekšsēdētājs Gatis Builis noslēguma pasākumā atzina, ka akcijā sasniegtais ir tikai piliens jūrā, taču tas ir labs sākums. Arī SIA “Papīra Birojs” vadītājs Jānis Kiļups uzsvēra, ka šāda veida labdarības aktivitātes noteikti jāturpina.

 

Jāpiebilst, ka akcija “Skolas soma” notika visā Latvijā, un tajā iesaistījās arī Alūksnes Novada fonds, Lielvārdes attīstības fonds, Madonas novada fonds un Talsu novada fonds.