Aicina Valmieras organizācijas piedalīties Cēsu NVO forumā

 Cēsu rajona lauku partnerība aicina piedalīties Valmieras organizācijas Cēsu NVO forumā. Foruma mērķis ir satikties dažādām Cēsu un tās apkaimes organizācijām, lai tās iepazītos, diskutētu par aktualitātēm reģionā un dalītos pieredzē ar saviem labās prakses piemēriem.
 
Forumā tiek aicinātas piedalīties biedrības, nodibinājumi, reliģiskās organizācijas, neformālās sabiedrības grupas, arodbiedrības, pašvaldības un uzņēmēji, kas vēlas prezentēt savu organizāciju un veiksmīgas sadarbības piemērus ar citām NVO. Pēc foruma dalībnieku prezentācijām sekotu aktīvas diskusijas, lai veicinātu informētību foruma dalībnieku vidū. Tā būs iespēja Cēsu un tās apkaimes NVO aizsākt veiksmīgas sadarbības pamatus un attīstīt turpmāko organizāciju sadarbību.
 
Lai forums būtu saistošs un gana interesants ikvienai NVO, aicinām Valmieras NVO iesaistīties foruma plānošanā. Lūgums ieteikt NVO vēlamos tematus un jautājumus, par kuriem būtu vērts diskutēt un piesaistīt nozaru speciālistus. Varbūt Jūsu NVO pārstāvji ir gatavi paši uzdot jautājumus? Tāpat lūgums atsaukties tās Valmieras NVO, kas vēlētos pastāstīt par saviem labās prakses piemēriem foruma laikā.
 
Savus priekšlikumus un idejas foruma programmas precizēšanai lūgums atsūtīt līdz 8. novembrim plkst. 12:00 uz e-pastu: maris@partneriba.lv vai informēt pa tālruni: 29782159 (Māris Cīrulis).
 
Vēlamies, lai foruma rezultāts būtu pamats jaunai NVO sadarbībai un jauniem NVO kopprojektiem, kā arī tiktu dots impulss NVO līdzdalībai reģiona un vietējās politikas plānošanā, veicinot dažādu sektoru sadarbību.
 
 
NVO forumu organizē Cēsu rajona lauku partnerība un Valmieras novada fonds projekta Vidzemes iedzīvotāji uzņemas atbildību par savu novadu" ietvaros. Foruma norisi finansiāli atbalsta Vidzemes plānošanas reģions,  Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds.