Aicinām burtnieciešus uz tējas pēcpusdienu!

 Trešdien, 10. novembrī, plkst. 15:00 Burtnieku muzejā Burtnieku pagasta iedzīvotāji tiek laipni aicināti uz tējas pēcpusdienu. Tajā apspriedīsim aktuālās pagasta problēmas un apjaust to iespējamos risinājumus vai neizmantotās iespējas.
 
 
Valmieras novada fonds aicina burtnieciešus piedalīties pasākumā “Ja es būtu sava pagasta saimnieks…”. Diskusijas mērķis ir aicināt burtnieciešus radīt pagasta nākotnes vīzijas, aizdomāties par vēlamajām pārmaiņām savā dzīvesvietā un kopīgi meklēt dažādus problēmu risinājumu veidus. Tā būtu lieliska iespēja atrast savu ideju īstenošanai domubiedrus!
 
Diskusijā aicinām piedalīties ikvienu Burtnieku pagasta iedzīvotāju, kam ir idejas par to, kā pagasta dzīvi padarīt labāku, pilnvērtīgāku un interesantāku!
 
Diskusiju organizē Valmieras novada fonds, bet finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds. Līdzīgas diskusijas notiks arī citos Valmieras apkaimes pagastos, bet vasarā jau notikušas Alūksnes un Apes novadā.
 
 
Papildu informācija:
Gundega Siliņa, projekta vietējo aktivitāšu koordinatore Valmierā
Tālrunis: 27820430, 64281792; e-pasts: laboratorija@vnf.lv
 
 
 
Tējas pēcpusdienas norisi Burtniekos un citviet finansiāli atbalsta Tieslietu ministrija un Sabiedrības integrācijas fonds.