Aicinām kolektīvus piedalīties skolas lietu labdarības tirdziņā!

 Sestdien, 15. augustā, pulksten 10:00-14:00 Valmieras kultūras centra Lielajā zālē pirmo reizi norisināsies labdarības tirdziņš “Piepildi skolas somu!”. Tā mērķis ir dot iespēju dažādu klašu skolēniem un viņu vecākiem par simbolisku samaksu (ziedojumiem) iegādāties skolai nepieciešamās mantas, vienlaikus ziedojot labdarības akcijai “Skolas soma”.
 
Labdarības tirdziņā “tirgoties” aicinām dažādas organizācijas, uzņēmumus un cita veida kolektīvus. Lai piedalītos, savā darba vietā/kolektīvā saziedojiet skolai nepieciešamās mantas, kuras jums vairs nav vajadzīgas, bet kādam citam var būt noderīgas. Tās var būt grāmatas, burtnīcas, atstarotāji, kancelejas preces, skolas somas, datora piederumi, sporta inventārs un citas skolas lietas, izņemot apģērbu. Svarīgi, lai mantas ir lietošanas kārtībā!
 
Saziedotās mantas pret simbolisku ziedojumu iemainīsiet labdarības tirdziņā, bet iegūtā nauda tiks ziedota labdarības akcijai “Skolas soma”. Tās mērķis ir palīdzēt Valmieras apkaimes mazturīgo ģimeņu pirmklasniekiem sagādāt nepieciešamos mācību piederumus, lai 1. septembrī ar prieku uzsāktu skolas gaitas.
 
Organizācijas labdarības tirdziņam var pieteikties līdz 11. augustam pa tālruni 29295130 (Kristīne) vai 25966562 (Madara), vai rakstot uz e-pastu vnf@vnf.lv.
 
Arī tad ja neesat iesaistīts kādā organizācijā vai kolektīvā, jums ir iespēja nodot skolas lietas no 10. līdz 14. augustam darba laikā Valmieras kultūras centra dežurantēm, norādot vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Individuālie ziedojumi tiks “pārdoti” atsevišķā stendā.
 
Vairāk informācijas mūsu mājas lapā šeit.
 
Palīdzēsim mūsu skolēniem ar prieku sagaidīt 1. septembri!