Aicinām uz semināru par Labo darbu programmas konkursu!

 Valmieras novada fonds (VNF) 1. aprīlī aicina ikvienu interesentu uz semināru par Labo darbu programmas 2008. gada projektu konkursu. Tas notiks Valmieras rajona invalīdu biedrībā, Garā ielā 9; sākums – pulksten 15:00.
 
Pirms 2 nedēļām fonds izsludināja pirmo šīgada projektu konkursu Labo darbu programmā. Tajā līdz pat 10. aprīlim gaidām Valmieras rajona nevalstisko organizāciju un iedzīvotāju idejas mūsu dzīves vides uzlabošanai. Vienam projektam no fonda var saņemt līdz 700 latiem. Galvenais nosacījums – lai projekts veicina Valmieras rajona iedzīvotāju atbildību un iesaista viņus rūpēs par dzīves kvalitāti un vidi, kurā dzīvojam.
 
Konkursā ir vairākas prioritātes, un par tām vairāk fonda vadītājs Ansis Bērziņš 1. aprīlī stāstīs seminārā, lai iedzīvotāji var labāk sagatavot sava projekta pieteikumu.
 
Iesniegtos pieteikumus izvērtēs divās daļās – konkursa komisija piecu cilvēku sastāvā un VNF Ziedotāju padome. Tajā ir ziedotāji, kuri Labo darbu programmā ieguldījuši 100 latu un vairāk. Ziedotāju padomē pašlaik ir Valmieras Zonta klubs, SIA “KK Arhitekts”, SIA “PBLC”, SIA “Respekts”, SIA “Papīra Birojs” un Lauma Tjuniņa.
 
Konkursa budžetu (Ls 4000) veido šo un citu personu ziedojumi Labo darbu programmā, Valmieras rajona padomes dotācija un Nīderlandes fonda “KNHM” piešķīrums.
 
Sīkāka informācija par projektu konkursu atrodama arī fonda mājas lapā sadaļā “Paveiktais.
 
Pērn VNF organizēja trīs projektu konkursus un tajos atbalstīja 16 iedzīvotāju iniciatīvas Valmieras rajonā par aptuveni 6000 latiem. Bet pavisam drīz VNF plāno izsludināt jau nākamos divus konkursus, par kuriem vairāk ziņosim aprīlī.
 
 
Fonda darbību atbalsta EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta un Latvijas valsts veidotais NVO fonds, ko administrē Sabiedrības integrācijas fonds.