Akcijai “Eņģeļi pār Latviju” valmierieši ziedo Ls 1498,40

 21. decembrī norisinājās labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” noslēguma pasākumi. Arī Valmieras Pilsētas galerijā (PG) “Valleta” šīs akcijas ietvaros sestdien un svētdien tika vākti ziedojumi un organizēts labdarības koncerts. Kopā Valletas ziedojumu kastēs vietējie iedzīvotāji ir saziedojuši 1498,40 latus.
 
Pēc labdarības koncerta svētdienas vakarā plkst. 18.00 Swedbank darbinieki atvēra Valletas ziedojumu kastes un saskaitīja iegūto naudas summu. Kā liecina skaitļi, iedzīvotāju atsaucība un labie darbi kļūst arvien lielāki - Labestības dienas pasākumos Valletā, kas norisinājās š.g. maijā, tika saziedoti Ls 1164,00.
 
Kā atzīst PG “Valleta” direktors Māris Āboltiņš: “Acīmredzami vidzemnieki sāk pierast pie šīm labdarības akcijām, un tas liecina par to, ka ir iegūta liela uzticība Katrīnes Pasternakas labdarības aicinājumiem. Tāpēc arī Valleta ar entuziasmu iesaistās reģionālo aktivitāšu organizēšanā un domāju, ka iesākto turpināsim.”
 
Kā ziņots, sākotnēji labdarības akcijā “Eņģeļi pār Latviju” tika izvirzīts mērķis palīdzēt pieciem smagi slimiem bērniem, kuru ārstēšanās izdevumi ir vairāk nekā 42 tūkstoši latu. Taču, kad saziedotā summa krietni pārsniedza nepieciešamo, akcijas organizatori uzstādīja vēl augstāku mērķi – palīdzēt 93 Latvijas bērniem, kuri bija stājušies rindā pēc palīdzības portālā ziedot.lv. Rezultātā Latvijas iedzīvotāji ir saziedojuši Ls 383 690,62, līdz ar to izdosies palīdzēt vēl vairāk nekā šiem 93 bērniem.
 
Tapat Valletā iedzīvotāji ir saziedojuši dažādas noderīgas mantas, kuras tiks sašķirotas un nogādātas bērnu sociālās aprūpes centriem un maznodrošinātajām ģimenēm.
 
PG “Valleta” sirsnīgi pateicas visiem iedzīvotājiem par piedalīšanos labdarības koncertā, par ziedojumiem un atbalstu, kā arī dalībniekiem un atbalstītājiem par iesaistīšanos reģionālā pasākuma organizēšanā.
 
Vairāk informācijas:
Aiva Logina, PG “Valleta” sabiedrisko attiecību koordinatore; tālrunis 22833286; e-pasts aiva.logina@vtv.lv.