Akcijai "Skolas soma" Valmierā saziedots 500 latu

 Visā Latvijā joprojām norit labdarības akcija "Skolas soma", ko organizē fonds "Ziedot" sadarbībā ar Latvijas kopienu fondiem, to skaitā ar Valmieras novada fondu.
 

Augusta sākumā kopā ar Vidzemes Televīziju akcija tika izsludināta arī Valmieras rajonā, un šobrīd turpinās ziedojumu piesaiste akcijas galvenajam mērķim – skolas piederumu iegādei pirmklasniekiem no trūcīgām ģimenēm. Aicinājums "Dāvā pirmklasniekam skolas prieku!" ir izskanējis visā Valmieras rajonā. Cilvēkiem ir iespēja ziedot naudu īpašajās "Skolas somas" kastītēs veikalos "Papīra Birojs", "Esse", SEB Unibankas Valmieras filiālē, kā arī pārmaiņus dažādās Valmieras rajona pašvaldībās. Tāpat ziedot var arī interneta portālā www.ziedot.lv.

 

Par katriem saziedotajiem 25 latiem viens Valmieras rajona pirmklasnieks no nabadzīgas ģimenes saņems dāvanu karti skolas piederumu iegādei veikalā "Papīra Birojs" Valmierā, kas ir viens no labdarības akcijas atbalstītājiem. Dāvanu kartes ģimenēm tiks nodotas, sadarbojoties ar pilsētu un pagastu sociālajiem darbiniekiem.

 

Līdz šim akcijai "Skolas soma" visvairāk ziedojusi Vidzemes Tirgotāju savienība un SIA "Papīra birojs".

 

Akcijā ir iesaistījies arī Lielvārdes Attīstības fonds, Alūksnes, Madonas un Talsu novada fonds, un tā ilgs līdz septembra beigām.