Atskats uz Ezīša Migu Valmieras pilsētas svētkos

Atskats uz Ezīša Migu Valmieras pilsētas svētkos

Atskatoties uz Valmieras pilsētas dzimšanas dienu 23. jūlijā laikā valmierieši un pilsētas viesi varēja atnākt uz VNF JIL Ezīša migas telti, veikt savu laimīgo griezienu un izlozēt kādu no Ezīša atbalstītāju sarūpētajiem labumiem. Savukārt mazie apmeklētāji varēja par ziedojumiem apgleznot sejas, ko veica Valmieras JIL kopā ar  Liepas jauniešu centra "Apelsīns" jauniešiem. Šogad VNF JIL jaunieši bija pastrādājuši – balvu fondā bija 32 lieliskas dāvanas no dažādiem Vidzemes uzņēmumiem un atbalstītājiem, kas piepulcēja 80 eiro.

Pasākumā piesaistītā nauda tiks ieguldīta Valmieras novada jauniešu iniciatīvās, palīdzot tām īstenoties caur fonda jauniešu īstenotiem projektu konkursiem. Pateicoties fonda jauniešu rīkotajiem konkursiem, VNF JIL darbības laikā atbalstītas vairāk kā 60 idejas visdažādākajās jomās. Iespējams, pēdējos gados esi ko dzirdējis par pārvērtībām Valmieras Jauniešu mājas virtuvē vai Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas teātra klasē. Varbūt esi pārlapojis ar teātra sporta tehnikas rokasgrāmatu vai dzirdējis spēlējam grupu “Piektdiena”.
 
Par veiksmīgu labdarības akcijas “Ezīša miga” norisi lielu paldies sakām ikvienam “Ezīša migas” viesim un apmeklētājam, Valmieras Kultūras Centram par nodrošināto atrašanās vietu Valmieras pilsētas svētku laikā, kā arī "Brain games", "Čaklās bites bode", "Gandrs", "Porcelāna galerija", "Piensaimnieks", tipogrāfijai "Līga", tirdzniecības centram "Valleta", "Valmieras ūdens" un Valmieras pilsētas pašvaldībai. Liels paldies arī Valmieras Jaunatnes centram “Vinda” un VNF JIL domubiedriem – Samantai, Anetei, kā arī aktīvajiem Liepas brīvprātīgajiem jauniešiem.
 
Uz tikšanos nākamajā “Ezīša migā”! Katra iegādātā biļete ved uz jauniešu ideju īstenošanu! Vairāk informācijas par VNFJIL atradīsiet šeit: http://vnf.lv/lv/jauniesi Šogad Ezīša migas rīkošanu atbalstīja arī Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem līdzekļiem.