Bezmaksas konsultācijas Alūksnē, Apē un Valkā

Bezmaskas konsultācijas Vidzemes NVO26. septembrī no plkst. 10:00 Apē, Radošo Ideju centrā, Apes tautas namā, no plkst. 14:00 Alūksnē, Alūksnes un Apes novada fondā, Brūža ielā 1, un 13. novembrī no plkst. 13:00 Valkā, Latvijas – Igaunijas institūtā (Beverīnas ielā 3),  nozares speciālisti sniegs bezmaksas konsultācijas nevalstiskajām organizācijām (NVO). Konsultācijas ir pieejamas par NVO pamatdarbības, juridiskiem, grāmatvedības un komunikācijas jautājumiem, kā arī par projektu pieteikumu sagatavošanu.
 
Par NVO juridiskajiem jautājumiem, kas sevī ietver dažādus darbus, sākot no NVO izveides, dokumentu sagatavošanas, statūtu un pārvaldes institūciju izmaiņām, darbības ilgtermiņa plānošanas un beidzot ar stratēģijas izstrādi, interesentus konsultēs Ansis Bērziņš, Valmieras novada fonda valdes priekšsēdētājs, NVO konsultants, kas ikdienā strādā ar ziedotājiem un dažāda apjoma projektiem. Savukārt par interneta, komunikācijas tehnoloģiju un sociālo mediju izmantošanu organizācijas ikdienas darbā un jaunu biedru, brīvprātīgo piesaistē konsultācijas sniegs Zane Ābelīte-Medne, Valmieras novada fonda sabiedrisko attiecību speciāliste, kas atbild par organizācijas ikdienas komunikāciju publiskajā telpā un saziņu ar ziedotājiem.
 
Valmieras novada fonds jau vairākus gadus aktīvi dalās pieredzē ar citām NVO, lai attīstītu vidi ilgtspējīgai un uz rezultātu orientētai organizāciju darbībai. Pateicoties Sabiedrības integrācijas fonda finansiālam atbalstam, Vidzemē līdz pat novembrim ir pieejamas bezmaksas individuālas konsultācijas reģiona nevalstiskajām organizācijām. Vēl konsultēties var par grāmatvedības jautājumiem un par projektu pieteikumu sagatavošanu.
 
Konsultācijām Apē un Alūksnē var pieteikties līdz 24. septembrim pie Dzintras Zvejnieces (dzintra_zv@inbox.lv, tel. 28642250). Konsultācijām valkā var pieteikties līdz 5. oktobrim Latvijas – Igaunijas institūtā (instituts@valka.lv, tel. 64781193). Individuālajām konsultācijām var pieteikties gan pastāvošu, gan tikai vēl topošu NVO pārstāvji. Konsultācijas pieejamas gan pa e pastu vai telefonu, gan klātienē (Valmierā un Alūksnē), iepriekš vienojoties par vēlamo laiku.
 
Plašāka informācija par konsultācijām atrodama Valmieras novada fonda mājas lapā šeit!