Bezmaksas konsultācijas Cēsīs un Valkā

Bezmaksas konsultācijas Vidzemes NVOPirmdien, 12. novembrī, no plkst. 10:00, Cēsu Pieaugušo izglītības centrā (Cēsīs, Raunas ielā 4) un 13. novembrī no plkst. 13:00 Valkā, Latvijas – Igaunijas institūtā (Valkā, Beverīnas ielā 3) nozares speciālisti sniegs bezmaksas konsultācijas nevalstiskajām organizācijām. Konsultācijas ir pieejamas par NVO pamatdarbības, komunikācijas un grāmatvedības jautājumiem.
 
Par NVO juridiskajiem jautājumiem, darbības ilgtermiņa plānošanu un stratēģijas izstrādi interesentus konsultēs Ansis Bērziņš, Valmieras novada fonda valdes priekšsēdētājs, kas ikdienā strādā ar ziedotājiem un dažāda apjoma projektiem. Par grāmatvedības dokumentu kārtošanu, gada pārskata sagatavošanu, ziedojumu uzskaiti un citiem saistītiem jautājumiem konsultēs ilggadēja NVO grāmatvede Inese Ločmele. Savukārt par interneta, komunikācijas tehnoloģiju un sociālo mediju izmantošanu organizācijas ikdienas darbā konsultācijas sniegs Zane Ābelīte-Medne, Valmieras novada fonda sabiedrisko attiecību speciāliste, kas atbild par organizācijas ikdienas komunikāciju publiskajā telpā un saziņu ar ziedotājiem.
 
Valmieras novada fonds jau vairākus gadus aktīvi dalās pieredzē ar citām NVO, lai attīstītu vidi ilgtspējīgai un uz rezultātu orientētai organizāciju darbībai. Pateicoties Sabiedrības integrācijas fonda finansiālam atbalstam, Vidzemē līdz pat novembrim ir pieejamas bezmaksas individuālas konsultācijas reģiona nevalstiskajām organizācijām. Vēl konsultēties var par grāmatvedības jautājumiem un par projektu pieteikumu sagatavošanu.
 
Konsultācijām Cēsīs var pieteikties līdz 9. Novembrim Valmieras novada fondā (vnf@vnf.lv, tel. 64281792 vai 20258200). Konsultācijām Valkā var pieteikties līdz 12. novembrim Latvijas – Igaunijas institūtā (instituts@valka.lv, tel. 64781193).
 

Individuālajām konsultācijām var pieteikties gan pastāvošu, gan tikai vēl topošu NVO pārstāvji. Konsultācijas pieejamas gan pa e-pastu vai telefonu, gan klātienē (Valmierā), iepriekš vienojoties par vēlamo laiku. Plašāka informācija par konsultācijām atrodama Valmieras novada fonda mājas lapā šeit!