Bezmaksas konsultācijas Vidzemes NVO

Bezmaksas konsultācijas Vidzemes NVO

Valmieras novada fonds no jūlija līdz pat februārim piedāvā bezmaksas individuālās konsultācijas Vidzemes nevalstiskajām organizācijām. Konsultācijas ir pieejamas par tādiem svarīgiem NVO darbības aspektiem kā grāmatvedība, juridiskie un attīstības jautājumi. Speciālisti interesentus konsultēs pa e-pastu, telefonu vai ar iepriekšēju pieteikšanos klātienē Valmierā. Februārī plānoti izbraukumi Vidzemes pilsētās.

 

Pateicoties Kultūras ministrijas atbalstam, individuālās konsultācijas pieejamas bez maksas jebkurai biedrībai un nodibinājumam Vidzemē.

 

Ikdienā konsultācijas pieejamas, zvanot pa tālruni 20258200 vai rakstot epastu uz vnf@vnf.lv, bet klātienes konsultācijas būs pieejamas:

17. februārī Gulbenē, Ābeļu ielā 1

29. februārī  Cēsu bibliotēkā, Raunas ielā 1 (3. stāvā)
1. martā Madonas novada bibliotēkā, Skolas ielā 12

 

Interesentus aicinām sazināties ar konkrētās tēmas speciālistu.

 

NVO juridiskie un attīstības jautājumi aptver tādas tēmas kā NVO izveide, dibināšanas dokumenti, statūtu un pārvaldes institūciju izmaiņas, darbības ilgtermiņa plānošana, līdzekļu piesaiste, projektu vadība utt. Konsultācijas sniedz Ansis Bērziņš, Valmieras novada fonda vadītājs. Viņš palīdz NVO par šīm tēmām kopš 2007. gada, arī vērtē projektus EEZ finanšu instrumenta konkursos, tā gūstot priekšstatu par organizāciju dažādību un par tipiskām kļūdām projektos. Uz konsultāciju pieteikties vai jautājumus uzdot var e-pastā ansis.berzins@vnf.lv vai pa tālruni 26136756.

 

NVO grāmatvedības konsultācijas aptver jebkurus jautājumus saistībā ar finanšu uzskaiti, dokumentu noformēšanu, vienkāršā un divkāršā ieraksta grāmatvedības organizēšanu, gada pārskatiem utt. Konsultācijas sniedz Dzintra Blaua, VNF vecākā grāmatvede un ilggadēja grāmatvede dažādās institūcijās, galvenokārt pašvaldībās. Uz konsultāciju pieteikties vai jautājumus uzdot var e-pastā dzintra.blaua@vnf.lv vai pa tālruni 22451389.

Ierosinājumus izbraukuma konsultācijām varat ziņot mums pa tālruni 20258200 (Sintija Mūrniece).

 

Konsultāciju norisi pilnībā finansē LR Kultūras ministrija no Latvijas valsts budžeta. Saskaņā ar līdzdarbības līgumu Valmieras novada fonds ir ministrijas pilnvarots koordinators Vidzemē gan šīm konsultācijām, gan trīs projektu konkursu koordinēšanai.