Dāvā atstarojošās vestes gājējiem Valmieras apkārtnē

Dāvā atstarojošās vestes gājējiem Valmieras apkārtnē

Trešdien, 30. novembrī, Valmieras novada fonds kopā ar Valsts policiju un Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) dāvās bezmaksas atstarojošās vestes izbraukuma reidā sastaptajiem gājējiem, kas diennakts tumšajā laikā uz ceļa daļas pārvietosies bez tām.

 

No 21. novembra Latvijā tika atklāta Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) kampaņa “Esi gaismas vest-nesis!”. Tās mērķis ir aicināt iedzīvotājus rūpēties par sevi un līdzcilvēkiem, diennakts tumšajā laikā lietojot atstarojošās vestes vai apģērbu.

 

Trešo gadu Valmieras novada fonds, sadarbojoties ar Latvijas Samariešu apvienību, dāvā atstarojošas vestes iedzīvotājiem, kuri pārvietojas pa neapgaismotiem ceļiem ārpus apdzīvotām vietām, savukārt apdzīvotās vietās vestes tiks izdalītas ar sociālo darbinieku palīdzību.

 

Labdarības organizācija Valmieras novada fonds jau kopš 2005. gada ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Vienpadsmit gadu laikā Valmieras apkaimē fonds atbalstījis vairāk nekā 200 iedzīvotāju iniciatīvas, sniedzis sociālo palīdzību un iesaistījies sabiedrībai nozīmīgās aktivitātēs.