Dāvini savu aizmirsto LEGO pirmklasniekam!

Dāvini savu aizmirsto LEGO pirmklasniekam!

Ja Tavās mājās stāv aizmirsts vai nepilns LEGO komplekts – piešķir tam otro dzīvi, nesot to uz Valmieras novada fondu. Tur sadarbībā ar Latvijas LEGO fanu klubu “Latlug” tiks izveidoti jauni komplekti, kas reizē ar akcijas “Skolas soma” atbalstu tiks uzdāvināti mazturīgo un daudzbērnu ģimeņu pirmklasniekam.

 

LEGO pasaule sastāv no neskaitāmām detaļām un klucīšiem, kuras, saliekot kopā, iespējams radīt dažādas figūras un pat kustīgus modeļus. Tādēļ “Latlug” aktīvisti no visas Latvijas ir droši, ka katra atnestā detaļa noderēs, lai radītu jaunu modeli, kas skolēnam būs kā piemērs LEGO radītajām iespējām. Sarūpētā dāvana ne vien iepriecinās pirmklasnieku, bet rosinās iztēli un palīdzēs veidot telpas izjūtu.    

 

Detaļas, kuras iespējams atpazīt pēc LEGO uzraksta uz katra klucīša, aicinām nest uz Valmieras novada fondu (Garā iela 10) līdz augusta beigām vai uz VNF telti (laukumā pie “Valletas”) Valmieras pilsētas svētku laikā.

 

Labdarības akciju “Skolas soma” nu jau 11 gadus Valmieras pusē rīko Valmieras novada fonds, lai palīdzētu mūsu pašu apkārtnes bērniem Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novadā un Valmierā. Pērn ar sabiedrības atbalstu izdevās palīdzēt 35 mazturīgām ģimenēm.