"DHL Latvia" partneri apdāvina Rūjienas novada ģimenes

 Kurjerpasta kompānija "DHL Latvia", vienojoties labiem darbiem ar uzņēmumiem un sadarbībā ar Valmieras novada fondu, realizējusi labdarības projektu "Bērni Latvijas laukos". Projekts orientēts uz mazturīgām ģimenēm, kuras dažādu sociālu un ekonomisku iemeslu dēļ ir trūcīgas.
 
Labdarības kampaņu "DHL Latvia" uzsāka 21. aprīlī, nogādājot sadarbības uzņēmumos akcijas kastes. Tajās firmu darbinieki nedēļas garumā varēja ievietot dāvinājumus – ziedojumus bērniem. 15. maijā saziedotās mantas sadarbībā ar Valmieras novada fondu un Rūjienas novada aktīvo labdarības koordinatori Sanniju Kalniņu tika nogādātas ģimenēm. Projekts aptvēra Rūjienas novada septiņus pagastus.
 
Sannija Kalniņa bija apzinājusi gandrīz 40 ģimenes, kurās aug ap 150 bērnu. Viņa arī apkopojusi datus un noskaidrojusi, kas katrai ģimenei bija visnepieciešamākais.
 
Kampaņā piedalījās vietējie uzņēmumi – maiznīca "Liepkalni", "Rostes", un Rīgas uzņēmumi – "Bolderāja LTD", "New Rosme", Cido Grupa, "Hanzas Elektronika", "Tenax Grupa", "Rīgas Piensaimnieks", "Madsen Textiles Latvia", Hansabanka, "Weri Spezials", "Coca-Cola HBC Latvia", "Adventus Solutions", "LSC Shipmanagement", "LG Electronics Latvia" un "Jums LTD".
 
Paldies uzņēmumiem par atsaucību un palīdzību Valmieras novada ģimenēm un bērniem!