Domas un darbi – Rencēniem un Vilpulkai

Pie sarunu galda TrikātāŠajā rudenī Valmieras novada fonds cenšas noskaidrot, kādas labas idejas azotē tur Valmieras apkārtējo novadu iedzīvotāji! Uz sarunām jau aicināti trikātieši Beverīnas novadā un vaidavieši Kocēnu novadā, nu kārta savas idejas skaļi paust Burtnieku un Rūjienas novadā dzīvojošajiem. 23. oktobrī plkst. 16:30 Rencēnu kultūras namā uz sarunu aicināti rencēnieši, bet 25. oktobrī plkst. 15:00 Vilpulkas sākumskolā – vilpulcieši, lai apspriestu aktuālās problēmas pagastā un apjaustu to iespējamos risinājumus, bet pats svarīgākais – apzinātos vēl neizmantotās iespējas un kopīgi domātu, kā pašu spēkiem dzīvi Rencēnos un Vilpulkā padarīt labāku, pilnvērtīgāku un interesantāku.
 
Ikkatram ir savs viedoklis par to, kas pagastā LABS, kā PIETRŪKST un ko nepieciešams UZLABOT. Un nav jābūt pašvaldības deputātam vai iestādes vadītājam, lai savās domās dalītos ar cietiem. Tieši tādēļ ir svarīgi pie viena galda satikties aktīvajiem un darboties gribošajiem pagasta iedzīvotājiem, lai sarunā pietējas un cepumiem izteiktu savus priekšlikumus un nākotnes redzējumu, ieklausītos citu viedokļos un atrastu līdzīgi domājošos.
 
Tikšanās ar trikātiešiem un vaidaviešiem lieliski parādīja, ka bieži vien idejas īstenošanai nav nepieciešami lieli naudas resursi, pietiek vien ar pašu vēlēšanos, darba rokām un padomu. Ļaudis ne vien atrada pārsteidzoši daudz lietu un resursu, ar ko pagastam lepoties, bet arī domāja, kā šos trumpjus meistarīgi likt lietā. Tikšanās beigās jau bija teju gatavs rīcības plāns, kā darboties tālāk pašiem, iesaistīt citus un kopīgiem spēkiem padarīt savu pagastu par labāko vietu, kur dzīvot, strādāt un atpūsties pašiem un izaugt mūsu bērniem!
 
“Domas un darbi Rencēniem” – otrdien, 23. oktobrī, plkst. 16:30, Rencēnu kultūras namā (Valmieras ielā 12). “Domas un darbi Vilpulkai” – ceturtdien, 25. oktobrī, plkst. 15:00, Vilpulkas sākumskolā. Uz tikšanos!
 
Sarunu organizē Valmieras novada fonds, pateicoties Sabiedrības integrācijas fonda finansiālam atbalstam. Sarunu rezultāti vienlaikus arī noteiks vadlīnijas nākamajam VNF projektu konkursam 2013. gada pavasarī, kas nozīmē pavisam reālu iespēju saņemt atbalstu šo ieceru īstenošanai!