Domas un darbi Burtnieku novadā

Domas un darbi Burtnieku novadā

Jūnija mēnesī Burtnieku novada iedzīvotāji aicināti piedalīties neformālās sarunās Apkaimes darbnīcās, kuras notiks katrā novada pagastā. Diskusijas laikā vietējie iedzīvotāji varēs dalīties ar savu skatījumu ar to, kā saredz savu pagastu un tā tālāko attīstību.

 

Nav jābūt pašvaldības deputātam vai iestādes vadītājam, lai dalītos savās domās par apkaimes attīstību! Ikkatram ir savs viedoklis par to, kas pagastā labs, kā pietrūkst un ko nepieciešams uzlabot. Tieši tādēļ Valmieras novada fonds (VNF) vēlas pie viena galda aicināt aktīvos, darboties gribošos un visus pārējos vietējos iedzīvotājus:

 

  • ĒVELĒ, Muižas klētī, 6. jūnijā plkst. 18.00 – 20.00;

  • VALMIERAS PAG., Valmiermuižas klētī līdzās alus darītavai,        
    13. jūnijā plkst. 18.00 – 20.00;

  • RENCĒNOS, Kultūras namā, 15. jūnijā plkst. 18.00 – 20.00;

  • MATĪŠOS, Kultūras namā, 16. jūnijā plkst. 17.00 – 19.30;

  • VECATĒ, Kultūras namā, 16. jūnijā plkst. 20.00 – 21.30;

  • BURTNIEKOS, Multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā,
    27. jūnijā plkst. 18.30 – 20.30.

 

Savukārt 29. jūnijā plkst. 18.00 pagasta pārstāvji būs gaidīti BURTNIEKU NOVADA kopīgajā apspriedē, kas notiks Burtnieku Multifunkcionālajā jauniešu iniciatīvu centrā.

 

Tikšanās būs lieliska iespēja gan atrast domubiedrus savu ideju īstenošanai, gan uzzināt, ko vēlas īstenot citi pagasta iedzīvotāji.

 

Līdzīgi pagājušajā gadā tikās Mazsalacas novada iedzīvotāji, kuri kopīgi atrada daudz labu lietu, ar kurām novadam lepoties un radīja konkrētas idejas. Daļa no šīm idejām jau ir saņēmušas atbalstu fonda projektu konkursā, piemēram, šobrīd top neformāls jauniešu centrs, bet vasarā notiks dažādi dabas izziņas pasākumi ģimenēm.

 

Pateicoties ViabilityNet programmai, sarunu organizē Valmieras novada fonds sadarbībā ar Burtnieku novada pašvaldību. Fonds jau vairāk nekā 10 gadus ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot un tiem, kuri vēlas īstenot idejas. Līdz šim fonds atbalstījis 195 projekti par 145 tūkstošiem eiro Vidzemē, galvenokārt Valmierā un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novados.