Domas un darbi Ramatā un Sēļos

Domas un darbi Ramatā un Sēļos

16. aprīlī Ramatas un Sēļu iedzīvotāji aicināti sarunu un diskusiju Apkaimes darbnīcās. Diskusijas laikā dalīsimies ar savu skatījumu ar to, kā redzam savu pagastu un tā tālāko attīstību. Pēc tam 21. aprīlī sūtīsim savus pārstāvjus uz Mazsalacu, kur notiks visu novada pagastu kopīgā apspriede. 

 

Nav jābūt pašvaldības deputātam vai iestādes vadītājam, lai dalītos savās domās par apkaimes attīstību! Ikkatram ir savs viedoklis par to, kas pagastā labs, kā pietrūkst un ko nepieciešams uzlabot. Tieši tādēļ Valmieras novada fonds (VNF) vēlas pie viena galda aicināt aktīvos, darboties gribošos un vienkārši vietējos iedzīvotājus:

 

  • RAMATĀ, Kultūras centrā, 16. aprīlī plkst. 15.00 – 17.00
  • SĒĻOS, Tautas namā, 16. aprīlī plkst. 18.00 – 20.00

 

Tikšanās būs lieliska iespēja gan atrast domubiedrus savu ideju īstenošanai, gan uzzināt, kas padomā citiem pagasta iedzīvotājiem.

 

Līdzīgi pagājušogad tikās Rūjienas novada iedzīvotāji, kuri kopīgi atrada daudz labu lietu, ar kurām novadam lepoties, un meklēja veidus, kā tās attīstīt. Kopā radās ne vien priekšlikumi, bet pat teju gatavs rīcības plāns, kā darboties tālāk pašiem un iesaistīt citus!

 

Pateicoties ViabilityNet programmai, sarunu organizē Valmieras novada fonds sadarbībā ar Mazsalacas novada pašvaldību. Fonds jau teju 10 gadus ir par partneri tiem, kuri vēlas ziedot un tiem, kuri vēlas īstenot idejas. Līdz šim fonds atbalstījis 170 iedzīvotāju iniciatīvas par 110 tūkstošiem eiro Valmierā un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novados.