Domas un darbi Vaidavai

25. septembrī plkst. 18:00 Vaidavas izglītības biedrības telpās vaidavieši un pagasta draugi ir aicināti uz sarunu “Domas un darbi Vaidavai”. Te pie tējas un cepumiem apspriedīsim aktuālās problēmas pagastā un apjautīsim to iespējamos risinājumus, bet pats svarīgākais – apzināsim vēl neizmantotās iespējas un kopīgi meklēsim risinājumus, kā pašu spēkiem dzīvi Vaidavā padarīt labāku, pilnvērtīgāku un interesantāku.
 
Nav jābūt pašvaldības deputātam vai iestādes vadītājam, lai dalītos savās domās par apkaimes attīstību! Ikkatram ir savs viedoklis par to, kas pagastā LABS, kā PIETRŪKST un ko nepieciešams UZLABOT. Tieši tādēļ Valmieras novada fonds vēlas pie viena galda aicināt aktīvos, darboties gribošos un vienkārši vaidaviešus, lai mudinātu radīt kopīgu pagasta nākotnes vīziju, apzinātos jau esošās vērtības, aizdomātos par vēlamajām pārmaiņām savā dzīvesvietā un domātu, kā kopīgiem spēkiem šīs pārmaiņas panākt. Tikšanās būs lieliska iespēja gan atrast domubiedrus savu ideju īstenošanai, gan uzzināt, kas padomā citiem pagasta iedzīvotājiem.
 
Līdzīgi jau jūlija vidū uz “domu pārcilāšanu” sanāca trikātieši. Kopīgi atrada pārsteidzoši daudz labu lietu, ar kurām pagastam lepoties, un domāja, kā šos trumpjus likt lietā. Kopā radās ne vien priekšlikumi problēmu risināšanai, bet pat teju gatavs rīcības plāns, kā darboties tālāk pašiem un iesaistīt citus!
 
Sarunu organizē Valmieras novada fonds, pateicoties Sabiedrības integrācijas fonda finansiālam atbalstam. Sarunu rezultāti vienlaikus arī noteiks vadlīnijas nākamajam VNF projektu konkursam 2013. gada pavasarī, kas nozīmē pavisam reālu iespēju saņemt atbalstu savu ieceru īstenošanai!
 
Tiekamies otrdien, 25. septembrī, plkst. 18:00, Vaidavas izglītības biedrībā (Skolas ielā 1), lai domātu, kā kopīgiem spēkiem padarīt Vaidavu par labāko vietu, kur dzīvot, strādāt un atpūsties pašiem un izaugt mūsu bērniem!