Durvis ver labdarības noliktava

 11. februārī durvis ver Valmieras novada fonda un Latvijas Sarkanā Krusta labdarības noliktava Valmierā, Stacijas ielā 26. Turpmāk tajā ikviens varēs ziedot lietošanai derīgas mantas, kuras pašu saimniecībā vairs nerod pielietojumu, bet citiem var būt vajadzīgas. Vienlaikus noliktava kalpos arī kā vieta, kur uzglabāt un izsniegt pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” gādātās pārtikas pakas.
 
 
Jau kādu laiku iedzīvotāji interesējušies par iespēju ziedot mantas labdarībai, taču problēmas radīja telpas trūkums, kur saziedoto novietot. Vēršoties Valmieras pašvaldībā, tika atrasta telpa Stacijas ielas 26. namā, kur pēc pašu spēkiem veiktā remonta nu ierīkota noliktava.
 
Palīdzīgu roku sniegt var ikviens! Varbūt tiešu jūsu uzņēmumā vai mājsaimniecībā jau gadiem ilgi noliktavā stāv noputējusi, nevienam nevajadzīga, bet joprojām laba sekcija vai rakstāmgalds, varbūt bērni jau sen izauguši no tik mīļajām rotaļlietām, bet skapja apakšējā atvilktnē guļ “vecajos laikos” dāvināta, pavisam jauna pusdienu servīze. Neizmet to ārā, bet nes uz labdarības noliktavu un tu padarīsi kādas mazturīgas ģimenes ikdienu priecīgāku. Labdarības noliktava būs atvērta katru otrdienu un ceturtdienu no plkst. 12:00 līdz 18:00.
 
Valmieras novada fonds un Sarkanā Krusta Valmieras komiteja saka lielu paldies viesiem, kuri palīdzēja noliktavu radīt tādu, kāda tā ir šodien – Valmieras pašvaldībai, veikalam “ABE grīdas segumi” Cēsīs, brīvprātīgajiem palīgiem – Ievai, Inārai, Zandai, Andrim, Jānim, Valdim un remontdarbu vadītājam Jānim Ābelītim.
 
Bet nu ikviens valmierietis ir aicināts palīdzēt šo noliktavu “piepildīt”!