Elita Veidemane sniedz koncertu Valmieras apkaimes sirmgalvjiem

Elita Veidemane sniedz koncertu Valmieras apkaimes sirmgalvjiem

Caur siltu atkalredzēšanās prieku nedēļas nogalē 22. martā Burtnieku kultūras namā notika koncerts, kas pulcēja 70 Valmieras puses pensionārus. Ar dzejas vārdiem un muzikālu koncertu uzstājās publiciste Elita Veidemane, Jūrmalas sociālās integrācijas valsts aģentūras vokālais ansamblis “Spārni“ un tā vadītājs mūziķis Aivars Brīze.

 

Caur kopīgām dziesmām un dzeju pensionāri ceļoja pa atmiņu takām, skarot arī aizceļojušo latviešu stāstu un ilgas pēc mājām. Pateicībā par aizkustinošo koncertu mākslinieki saņēma skolotājas Silvijas Adamovičas dzejoļu krājumu “Gājputnu laiks”.

 

Pasākuma laikā pie siltas tējas un uzkodām sirmgalvji pārbaudīja erudīciju, minot krustvārdu mīklu par pašu un kaimiņu novadiem. Noslēgumā apmeklētāji saņēma īpaši sarūpētus dāvanu sainīšus, ļaujot pavasarīgo koncerta sajūtu aiznes arī mājās.

 

Pasākums tika rīkots akcijas “Pārtikas pakas vientuļajiem sirmgalvjiem” ietvaros, kuru atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds. Līdzīgi pasākumi notika arī Apes, Talsu un Lielvārdes novados.


Pievienotā galerija: