Gatavojies izsalkušām ģitārām!

Gatavojies izsalkušām ģitārām!

Šo piektdien 19. jūlijā, pulksten 17.00 Jauniešu mājā “Ceplis” notiks muzikāls pikniks “Izsalkušās ģitāras”! Iecere – labi pavadīt vakaru ārā, savstarpēji labāk iepazīties ar mūzikas un dziedāšanas palīdzību! Ikviens var piedalīties, nākot ar mazu groziņu vai ģitāru, ukuleli, un baudīt atmosfēru.

 

Pasākuma iecere radās vācu brīvprātīgajai Hannai, kura pamanījusi, ka Valmierā daudz jauniešu prot un vēlas spēlēt ģitāru, taču trūkst vides, kur ļauties radošajai izpausmei. “Izsalkušās ģitāras” aicina kopā interesentus, dodot iespēju iepazīties, un kopīgi uzspēlēt, neatkarīgi no prasmēm un zināšanu daudzuma.

 

Tajā pašā laikā aicināti cilvēki, kuri vēlētos paši apgūt instrumenta spēles pamatus, kuriem patīk būt neformālā gaisotnē un ieslīgt mūzikas skaņās vai labprāt uzdziedāt kopā ar citiem. Šī ir iespēja visiem satikties un izpriecāties!

 

Trūkstošais elements, lai pasākums būtu pilnībā izdevies, ir ēdiens, tāpēc ikviens, kurš vēlas, var atnest groziņu vai savu iecienītāko našķi, lai varētu izveidot kopīgu piknika galdu, kas paredzēts katram! Mūzika būs, ēdiens būs, tad pasākumā būs viss nepieciešamais, lai var atgulties uz segas un ļauties īsteni vasarīgai atpūtai.

 

“Izsalkušās ģitāras” ir “Erasmus+” brīvprātīgo, kuri pašlaik dzīvo Valmierā, organizēts pasākums. Tas sāksies pulksten 17.00, Jauniešu mājas “Ceplis” iekšpagalmā, Garā ielā 10. Vairāk informāciju meklē “Facebook” lapā “Izsalkušās ģitāras”. Kontaktpersona: Hanna, tālrunis 27322771, e-pasts: hannahlienenkaemper@gmail.com.