“Iebrienam papardēs” Amatnieku parka estrādē!

“Iebrienam papardēs” Amatnieku parka estrādē!

Jau šīs nedēļas sestdienā, 22. jūnijā plkst. 15.00 ar dziesmām un stāstiem ielīgošanas pasākumā “Iebrienam papardēs” saulgriežiem gatavosies Valmieras pilsētas un apkārtnes novadu pensionāri un cilvēki ar īpašām vajadzībām. Līgotāji pieskandinās Amatnieku parka estrādi, Cēsu ielā 20.  

 

Stiebriņu pie stiebriņa pīsim vainagus, dalīsimies senlatviešu līgo tradīcijās un ticējumos, parka estrādē sirdis lustēs pūtēju orķestris “Signāls”. Savukārt malks kvasa un siera šķēle dos spēku sadziedāties un sadancoties Valmieras pensionāru biedrības šlāgergrupas pavadījumā. Rūpējoties par labsajūtu, aicinām paņemt līdzi labu omu, skanīgas balsis, sedziņu vai ko citu, uz kā apsēsties, kā arī lietussargus drošībai, ka lietus tiešām nelīs!

 

Uz ielīgošanas pasākumu Amatnieku parkā aicina biedrība “Valmieras pilsētas pensionārs” un Valmieras invalīdu biedrība “Atspēriens” sadarbībā ar Valmieras novada fondu. Paldies Valmieras pilsētas pašvaldībai par atbalstu un A/S “Valmieras piens” par saules rituļa dāvinājumu. Pasākums tiek rīkots akcijas “Pārtikas pakas vientuļajiem sirmgalvjiem” ietvaros, īpašs paldies Borisa un Ināras Teterevu fondam par finansiālu atbalstu. Līdzīgi pasākumi notiek arī Apes, Talsu un Lielvārdes novados.