Iedvesmojies caur jokiem un rokenrolu!

Rock'N'RollTev ir ko teikt? Tad nāc un dalies savā viedoklī, uzdod savu sasāpējušo jautājumu, un uzklausi, ko, iespējams tieši Tev, teiks sabiedrībā pazīstamas personības. Šonedēļ, 25. aprīlī, plkst. 18.00 muzikālajā bārā "Chill-Inn" sarunās ar Adeli piedalīsies "Dzelzs Vilks"  solists un rokenrola dziesminieks Juris Kaukulis un "Karaliskā Improvizācijas teātra" jokdaris Jānis Skutelis! Diskutēsim un runāsim par dzīvei svarīgām un nesvarīgam, bet noteikti interesantām, aizraujošām, sirdi un prātu plosošām tēmām!. Nāc, vaicā un uzzini to, ko vienmēr esi vēlējies abiem brašajiem vīriem pavaicāt!
 

Atskatā uz aizvadītajiem pasākumiem, jau tikāmies ar Valmieras Biznesa un inovācijas inkubatora (VBII) kolorītajām personībām un uzzinājām viņu veiksmes atslēgas. Elīna Dukse ieteica, ka, veidojot savu uzņēmumu, ir jāmeklē iespējas kā samazināt sākotnējās izmaksas un būt radošiem. Arī Aiga, SIA "Furter" uzņēmuma vadītāja, atzina, ka sākums ir grūtāks, kamēr tiek izprastas visas izmaksas. Mārcis Kaksis no SIA "MUUV", kas izveidots VBII, uzskata - Lai būtu veiksmīgs uzņēmums, ir jāseko līdzi tam, kas notiek ne tikai tavā nozarē. "Ja kas nesanāk, laist to vaļā un dodies citur!" Savukārt Sanita (VBII mārketinga guru) iesaka visiem – Ja ir idejas, nāciet uz VBII māju parunāties! Un varbūt kaut ko kopā izdomāsim jau pavisam reāli!

 

Tējas vakaros "Pie Adeles" joprojām viss notiek ar mērķi kļūt radošākiem, aktīvākiem un uzdrīkstēties sapņot, darīt un nebaidīties. Vairāk informācijas par pārējām tikšanās reizēm un iedvesmojošajām personām Tu atradīsi VNF JIL blogā http://jilvalmiera.wordpress.com