Iegādājies jauniešu Labdarības kalendāru, kur sniegs būs visu 2016. gada janvāri!

Iegādājies jauniešu Labdarības kalendāru,  kur sniegs būs visu 2016. gada janvāri!

Aicinām iesākt šo gadu uz labas nots, par pāris eiro iegādājoties Labdarības kalendāru, ko veidojuši Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNFJIL) jaunieši! Meklē to “Jānis Roze’’ grāmatnīcās visā Latvijā, kā arī vairākās vietās Valmierā - Valmieras novada fondā (Garā iela 10), “Beverīnas amatnieku tirgotava” (Bruņinieku iela 1) “Globuss Valmiera’’ (Fabrikas iela 1), “Labās mantas’’ (Fabrikas iela 2), “Vidzemes papīrs’’ (Rīgas iela 38), “Kio Tērbata” (Tērbatas iela 1) un Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 10). Mūsu kalendārā baltais sniedziņš būs visu janvāri!

 

Varbūt jau esi dzirdējis par mūsu, VNFJIL, kalendāriem, jo decembrī viesojāmies Valmieras un Valmiermuižas tirdziņos un vēlējām arī priecīgus svētkus pie Ziemassvētku vecīša namiņa pilsētas centrā! Bet ja neesi, tad pastāstīsim, ka VNFJIL ir aktīvi Valmieras un apkārtējo novadu jaunieši, kas nu jau otro gadu ir izveidojuši savu Labdarības kalendāru.

 

Paši rīkojām foto konkursu, strādājām pie kalendāra dizaina un organizējām kalendāru atrašanos dažādu veikalu plauktos! Vēlāk par savāktajiem līdzekļiem rīkosim ideju konkursu, kurā jaunieši iesūtīs savas projektu idejas apkārtnes pilnveidošanai un mēs palīdzēsim viņiem tās īstenot Burtnieku, Beverīnas, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas novados un Valmierā! Ar mūsu atbalstu Valmieras bērnudārzos ir izvietotas kukaiņu mājiņas, ir notikuši brīvdabas kino vakari, vairākās novadu skolās izveidoti neformālie atpūtas stūrīši un mākslinieciski krāsotas sienas, kā arī notikuši vēl citi pasākumi Valmierā un tās apkārtnē.

 

Tāpēc pat ja esi jau iegādājies savu 2016. gada kalendāru, aicinām Tevi nopelnīt vēl dažus papildu punktus karmai, iegādāties arī šo foto galda kalendāru tikai par pāris eiro! Un arī Tu savu roku būsi pielicis, lai 25 īstenotajiem jauniešu projektiem, piepulcētos vēl jauni un savas apkārtnes uzlabošanā līdzdarbotos vēl vairāk jauniešu!