Iepazīsties ar JIL jauniešu bēniņos!

Iepazisanas ar VNF JILHei, jaunieti! Ja Tev pēc skolas gribas lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku un iesaistīties dažādu interesantu jauniešu pasākumu organizēšanā, tad Tev būtu vērts iegriezties Garā ielā 10 un iepazīties ar VNF Jauniešu ideju laboratoriju jeb vienkārši JIL! Iespējams, ka tieši šī jauniešu organizācija ir Tavējā!
 
Otrdien, 4.oktobrī plkst. 18.00 Tevi un Tavus draugus gaidīsim Garās ielas 10 nepabeigtajos bēniņos. Tur uz spilveniem, malkojot siltu tēju un kraukšķinot cepumus, varēsi iepazīties ar Jauniešu ideju laboratorijas iepriekš paveikto un īstenoto. Dzirdēsi, kas ir “Velo Fashion Show“, “Svētki katrās mājās”, Skolas somas jampadracis, Galda spēļu vakari un citas lietas. Neizpaliks arī JILa lielie plāni šim un nākamajam gadam.
 
Pateiksim priekšā, ka lielākā un nozīmīgākā ideja, ko JILs plāno īstenot, ir projektu konkurss Valmieras un Valmieras apkaimes jauniešiem. Lai JILs jau otro gadu varētu jauniešiem rīkot konkursu “Jaunieši dod iespēju jauniešiem”, JILa jauniešiem tiks rīkoti īpaši apmācību vakari. Tajos jaunieši apgūs dažādas prasmes, sākot ar sevis prezentēšanu citiem un beidzot ar jauniešu veidotām reklāmām un finanšu piesaisti JILā tapušajām idejām.
 
JILā Tev ir iespēja pilnveidot sevi un pilnveidot citus. JILs jau nedzīvo pats no sevis, bet gan no jauniešu foršajām idejām. Svarīgi, lai šīs idejas nestu labumu ne tikai mums, bet arī citiem cilvēkiem. Un to, ka no mums pašiem ir atkarīgs, kādā vidē mēs gribam dzīvot, jau Tu zini pats! Jaunieši atklāj par sevi daudz ko jaunu, pilnveido sevi un galu galā pēc tam iegūtajās zināšanās dalās arī ar citiem. Tāpēc neturi savas idejas pie sevis, nes tās uz JILu un dalies ar tām, jo citiem tās ir vajadzīgas!
 
Un vēlreiz - ar JILu Tu varēsi satikties 4.oktobra vakarā plkst.18.00 Garās ielas 10 bēniņos! Par mums vari palasīties http://jilvalmiera.wordpress.com, sekot Twiterī @VNFJIL un tik tikko izveidotajā draugiem.lv lapā Jauniešu ideju laboratorija (JIL).
 
Neturi idejas pie sevis, nāc un iesaisties JIL!