Izsludināts projektu konkurss “Sev, tev, novadam”

Izsludināts projektu konkurss “Sev, tev, novadam”

Ja Tev ir iecere, kas pilnveidotu Valmieras apkaimi un radītu līdzcilvēkiem jaunas iespējas, iesniedz idejas pieteikumu Valmieras novada fonda projektu konkursā “Sev, tev, novadam” līdz 10. novembrim un saņem finansējumu tās īstenošanai. Šoreiz īpaši aicinām būt ambiciozākiem un domāt par jaunām vai ilgi glabātām iecerēm, kuras pašu spēkiem nav izdevies īstenot.

 

Atbalstītās idejas varēs īstenot visa 2017. gada garumā. Finansējums nāk galvenokārt no VNF Ziedotāju kluba dalībnieku ziedojumiem. Iesniegtās ieceres vērtēs fonda ziedotāji un īpaši veidota komisija.

 

Jau ierasts, ka tematika nav ierobežota un pieteikumu var iesniegt gan biedrības un nodibinājumi, gan neformālas iedzīvotāju grupas no Valmieras apkaimes (Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novada). Pirmajā kārtā līdz 10. novembrim jāiesniedz vien idejas uzmetums. Pēc tam fonds 16. novembrī piedāvās vienas dienas apmācības projektu pilnveidošanai, lai līdz 24. novembrim varētu iesniegt kvalitatīvus pilnos pieteikumus otrajā kārtā.

 

Informatīvais seminārs par konkursa nosacījumiem notiks 1. novembrī pulksten 11:00, Valmieras novada fonda semināru zālē, Garā ielā 10.

 

Vairāk informācijas par projektu konkursu “Sev, tev, novadam” var atrast sadaļā “Īsteno ideju”.

 

Ziedotāju klubu Valmieras novada fonds izveidoja 2013. gada vasarā, piedāvājot iedzīvotājiem un uzņēmējiem arvien dažādākas ziedošanas iespējas. Tagad ziedot fondam un piedalīties projektu vērtēšanā var jau ar 20 eiro ziedojumu gadā. Savukārt Ziedotāju kluba savāktā nauda tiks izlietota projektu konkursos “Sev, tev, novadam” divas reizes gadā. Valmieras novada fonds dibināts pirms 11 gadiem un pa šo laiku no ziedotāju un citu atbalstītāju līdzekļiem atbalstījis vairāk nekā 200 projektus Valmieras apkaimē. Fonda ikdienas darbu jau ilgstoši atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds un Valmieras pašvaldība.