Izsludināts projektu konkurss “Sev, tev, novadam”

Izsludināts projektu konkurss “Sev, tev, novadam”

Valmieras novada fonds aicina apkaimes organizācijas un iedzīvotājus līdz 9. aprīlim iesniegt savas projektu idejas konkursā “Sev, tev, novadam”. Kā jau ierasts, tematika nav ierobežota. Galvenais nosacījums ir radīt jaunas iespējas Valmieras apkaimes iedzīvotāju labākai dzīvei.

 

6000 eiro finansējums projektiem nāk galvenokārt no VNF Ziedotāju kluba dalībnieku ziedojumiem. Arī vērtēs iesniegtās ieceres fonda ziedotāji kopā ar īpaši veidotu konkursa komisiju.

 

Idejas konkursā var iesniegt ikviens Valmieras apkaimes (Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novada) iedzīvotājs vai nevalstiska organizācija. Pirmajā kārtā līdz 9. aprīlim jāiesniedz vien idejas uzmetums. Pēc tam fonds piedāvās vienas dienas apmācības projektu pilnveidošanai, lai līdz 29. aprīlim varētu iesniegt kvalitatīvus pilnos pieteikumus 2. kārtā.

 

Informatīvais seminārs par konkursa nosacījumiem notiks 1. aprīlī pulksten 11:00, Valmieras novada fonda semināru zālē, Garā ielā 10 (no pagalma puses 2. stāvā).

 

Interesanti, ka “Sev, tev, novadam” konkursā atbalstītie projekti un to rezultāti ar “IIZI Brokers” atbalstu būs apdrošināti. Līdz ar to ieguldītā ziedotāju nauda un projektu autoru enerģija būs pasargāta no dažādām likstām.

 

Vairāk informācijas par projektu konkursu “Sev, tev, novadam” var atrast ŠEIT.

 

Ziedotāju klubu Valmieras novada fonds izveidoja 2013. gada augustā, piedāvājot iedzīvotājiem un uzņēmējiem arvien dažādākas ziedošanas iespējas. Tagad ziedot fondam un piedalīties projektu vērtēšanā ikviens var jau ar 20 eiro ziedojumu gadā. Savukārt Ziedotāju kluba savāktā nauda tiks izlietota projektu konkursos “Sev, tev, novadam”. Pērn šādi atbalstīti jau 20 projekti, bet turpmāk konkursi tiks rīkoti vienu vai divas reizes gadā.