Jaunieši apciemo Valmieras vientuļos sirmgalvjus

Jaunieši apciemo Valmieras vientuļos sirmgalvjus

Iepriecinot Valmieras un apkārtējo novadu seniorus, arī šajā gada nogalē Valmieras novada fonds ir sarūpējis 318 gardumu sainīšus. Apciemot Valmieras vientuļos sirmgalvjus pieteicās jaunieši no fonda Jauniešu ideju laboratorijas, Latvijas Kristīgās studentu brālības un citi jaunieši.

 

Jaunieši novērtēja, ka gandrīz katra ciemošanās turpinājās ar jauku patērzēšanu. Rūta no Vidzemes Augstskolas stāsta, vislielākais prieks, ka viņas klātbūtne ļāvusi pašai sirmgalvei pakavēties mīļās, bet piemirstās atmiņās par jaunības dienu atgadījumiem. Valmieras novada fonds novēl katram rast iespēju paciemoties pie vientuļākiem kaimiņiem un līdzcilvēkiem īpaši gada tumšajā laikā.

 

Kopumā svētku paciņas saņems 318 vientuļie pensionāri Valmieras pilsētā, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novados. Piepildot svētku dāvaniņu, ir padomāts par produktiem, kuri vairāk atbilst Ziemassvētkiem un kuras ne vienmēr izdodas atlicināt no pensijas, – par piparkūkām, gardām konfektēm, tēju un medu. Tas viss ar novadu sociālo darbinieku un jauniešu palīdzību nonācis pie senioriem mājās. Īpašu paldies par atbalstu dāvanu sarūpēšanā sakām Borisa un Ināras Teterevu fondam!

 

Labdarības organizācija Valmieras novada fonds jau kopš 2005. gada ir partneris tiem, kuri vēlas ziedot, un tiem, kuri vēlas īstenot sabiedrībai svarīgas iniciatīvas. Lai gan sociālā palīdzība nav fonda primārais uzdevums, atbalsts atsevišķām sabiedrības grupām ir ļoti svarīgs. Un bieži vien vientuļajiem senioriem apciemojuma prieks ir svarīgāks pat par pašu dāvanu!