Jaunieši cītīgi gatavojas Eiropas dienai

Jaunieši EiropaiŠā gada 8. maijā plkst. 12.00-18.00 skvērā Cēsu ielā 4 pie Vidzemes augstskolas un Valmieras Integrētās bibliotēkas notiks Eiropas dienas pasākums ”Jaunieši Eiropai”, kurā ikvienam jaunietim būs iespēja piedalīties Valmieras jauniešu organizāciju rīkotajās aktivitātēs, klausīties Valmieras jauniešu mūzikas grupu un vērot deju grupu uzstāšanos.
 
Eiropas dienā piedalīsies 11 aktīvas jauniešu organizācijas un apvienības - AIESEC Valmiera, biedrība ”Pirmie”, Siltās zupas biedrība, Valmieras jauniešu dome, Jauniešu ideju laboratorija, Valmieras 216.jaunsardzes vienība, Latvijas Sarkanā Krusta jaunatnes Valmieras nodaļa, Tautas partijas jaunatnes organizācijas Valmieras nodaļa, projekts Pēdas, BLOC ”Māja” jaunieši un Vidzemes augstskolas Studentu Apvienība (ViASA).
 
Pasākuma apmeklētājus izklaidēs Valmieras 216.jaunsardzes vienības grupa „Vaivariņi”. Tāpat būs iespējams vērot ”Explosion”, ”Justify”, ”Fesh” un ”Tandēma” deju grupu priekšnesumus. Jaunieši – tā ir aktīvākā sabiedrības daļa, no kuras ir atkarīga Eiropas nākotne. 2010.gads Eiropā ir pasludināts cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību, bet nākamais  - 2011.gads - būs Eiropas brīvprātīgā darba gads. Ikviena iesaistīšanās kopīgās aktivitātēs un brīvprātīgais darbs ir solis nabadzības un atstumtības mazināšanā. Eiropas dienā jaunieši prezentēs savas organizācijas un pastāstīs par savu organizāciju un jau par paveiktajiem darbiem, kā arī iesaistīs dažādās spēlēs, stafetēs un citās Eiropas dienai veltītās aktivitātēs.
 
Pasākumu organizē un finansē Eiropas Komisijas Europe Direct Informācijas centrs Valmierā, koordinē VNF Jauniešu ideju laboratorija.