Jaunieši iedegs trīs idejas Valmierā

Jaunieši iedegs trīs idejas Valmierā

Hei, jaunieši! Palīdzēšu jums atcerēties, ka divus mēnešus atpakaļ tika izsludināts projektu konkurss “Iededz ideju Valmierā”, kur jaunieši varēja iesniegt savas idejas foršākai Valmieras dzīvei! Un lūk, no 19 iesniegtajām idejām tika atbalstītas trīs, kuras jau nākamā gada pirmajos mēnešos tiks īstenotas Valmierā, un tajās varēsi piedalīties gan Tu, gan Tavi draugi!

 

Gan jau esi dzirdējis, ka Valmierā darbojas brīvprātīgie jaunieši no Eiropas valstīm. Andres Rodriguez Viguera ir no Spānijas, kurš gandrīz visu nākamo gadu dzīvos Valmierā. Īstenībā viņš nemaz nedrīkst nebūt, jo konkursā atbalstītas divas viņa idejas! Projektā “Uzzīmē ziemas ainavu Valmierā!” notiks mākslas plenērs, kurā jaunieši varēs ar oglēm un zīmuļiem attēlot Valmieras sniegotās ainavas, un projekts “Tautas bumbas turnīrs Valmierā”, uz kuru tiks aicināti jaunieši un ģimenes ar bērniem, lai kopīgi nodotos iemīļotajai skolas laika spēlei.

 

Arī Valmieras Viestura vidusskolas skolēnu pašpārvalde ir gana aktīva un īstenos projektu “Funkcionālie kubi”. Projekta laikā jaunieši izveidos kubveida “kastes”, kas skolēniem, skolotājiem un viesiem kalpos kā galdi un krēsli. Oskars Leosks, pašpārvaldes viceprezidents, norāda, ka, iespējams, šī ideja ar laiku varētu attīstīties skolēnu mācību uzņēmumā. Visnotaļ stāstīsim arī turpmāk, kā jaunieši iedegs savas idejas Valmierā!

 

Vēl tikai jāatgādina, ka ideju konkurss tiek īstenots Valmieras pilsētas pašvaldības budžeta ietvaros, sadarbojoties Valmieras Jaunatnes centram (VJC) “Vinda” un Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijai (VNFJIL). Līdzīgos VNF JIL konkursos līdz šim jau īstenotas 25 jauniešu idejas, tāpēc priecājamies, ka kopīgajā VNFJIL un VJC “Vinda” konkursā atbalstītajām idejām piepulcēsies vēl trīs jauniešu idejas.