Jaunieši, lidojam rīt uz Cepļa ballīti!

Jaunieši, lidojam rīt uz Cepļa ballīti!

Vai Tavos domu lidojumus ir atlidojusi kāda ideja par pasākumu jauniešiem? Bet Tu īsti nezini, kur un kā to varētu īstenot? Jauniešu Ceplis – tā ir Tava iespēja! Lido šu’ uz Cepļa ideju ballīti jau rīt, 11. septembrī, dalies ar savu spīdošajām idejām un uzzini par iespējām to īstenot jauniešu mājā Ceplis!

 

Nav svarīgi, vai jau iepriekš esi kādu pasākumu īstenojis vai nē, galvenais ir ideja un vēlme tās īstenot! Tāpēc gaidīsim Tevi uz Cepļa ideju ballīti Garās ielas 10 iekšpagalmā plkst.18.00! Cepļa ballītē atzīmēsim arī Cepļa mājas pirmo dzimšanas dienu, tāpēc pacienāsim Tevi ar siltu tēju un ceptām desiņām!

 

Jauniešu māja Ceplis ir vieta, kur rīkot dažādus pasākumus un satikties tiem aktīvajiem un radošajiem jauniešiem, kuri vēlētos tos organizēt! Ikviens, kas sevi saredz organizatora, organizatora palīga vai ļoti laba padomdevēja lomā, ir gaidīts uz Cepļa ideju ballīti! Caur nenopietni nopietnām aktivitātēm dalīsimies savās idejās, vienosimies par visfeinākajām un radīsim pirmos plānus to īstenošanā!