Jauniešu Ceplī vainīgas tikai filmas!

Jauniešu Ceplī vainīgas tikai filmas!

Rudens kā rudens.. Vakari kļūst tumšāki, aukstāki un drēgnāki, ārā iet vairs negribas, bet mājās īsti ko darīt nav! Tāpēc mums, Cepļa jauniešiem, ir varens piedāvājums – ŠONEDĒĻ ceturtdien, 6. novembrī plkst. 19.00 nākt uz jauniešu māju Ceplis (Garā iela 10), kur notiks jauniešu filmu vakars “Vainīgas ir tikai filmas”!

 

Vakara laikā spēlēsim smieklīgas un jautras spēles, un stāstīsim spoku stāstus pirms miega. Bet pats galvenais - skatīsimies pašu izvēlētas un Valmieras integrētās bibliotēkas aizdotās filmas!

 

Ja pēc filmu skatīšanās vēlajās vakara stundās nevēlēsies doties mājās, droši varēsi nakšņot Cepļa telpās. Tikai tad neaizmirsti paņemt līdzi sedziņu, spilvenu un arī vecāku atļauju, ja esi nepilngadīgs. Naktī uzvedīsimies godīgi un nākamajā rītā ar platu smaidu laicīgi celsimies, lai sakārtotu Cepli un dotos uz savām skolām!

 

Paldies sakām Valmieras novada fondam un Jauniešu ideju laboratorijai par Cepļa ideju ballīti, kas saveda filmu vakara rīkotāju komandu kopā!

 

Tāpēc... Nāc pats, ņem līdzi draugus un paķer groziņu ar našķiem un uzkodām, lai garšīgāk filmas skatīties! ;) Ja kādi jautājumi, zvaniet Ingai (29451841) vai rakstiet uz i1v@inbox.lv. Cepļa jaunieši gaidīs jūs ciemos!
 

 

NEPILNGADĪGAJIEM - vecāku atļauja!

 

Piebilstam, ka VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.