Jauniešu foto kalendārs 2015 gaida Tavas foto!

Jauniešu foto kalendārs 2015 gaida Tavas foto!

Ja Tu kādreiz mēdz iejusties fotogrāfa ādā un spēj radīt aizrautīgas foto, tad šis konkurss ir domāts tieši Tev! Sūti savas radošās, enerģiskās, oriģinālās vai dziļo domu fotogrāfijas uz konkursu “Jauniešu foto kalendārs 2015”. Iespējams, tieši Tavas foto tiks izvēlētas jauniešu 2015. gada foto kalendāra veidošanai, kuru vēlāk varēs iegādāties Tavi draugi, radi un visi pārējie!

 

Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (JIL) dod iespēju jauniešiem (14-30 gadus jauniem) popularizēt sevi kā jaunos fotogrāfus, no fotogrāfijām izveidojot galda foto kalendāru 2015. gadam! Romantiska rudens ainava Siguldā, krāsaina vasaras “Skittles” konfekšu bļoda, dziļas domas vēstījums vai - tieši pretēji - kas smieklīgs un neierasts! Viss atkarīgs no Tevis, tāpēc domā radoši! ;)

 

Katrs jaunais fotogrāfs var nosūtīt līdz pat 3 fotogrāfijām katram mēnesim (nepārsniedzot 36 foto skaitu)! Pasteidzies, jo Tavas superīgās foto gaidīsim līdz 17. novembra pusnaktij uz e-pastu laboratorija@vnf.lv.

 

Labāko fotogrāfiju kalendārus varēs iegādāties Valmieras novada fondā (Garā iela 10, Valmiera), kā arī būs pieejami citās tirdzniecības vietās un pasākumos. Kalendāra ienākumi tiks ziedoti Valmieras un tās apkārtnes jauniešu ideju un projektu attīstībai.

 

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT!

 

VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.