Jauniešu idejām piesaistīti 427 eiro

Jauniešu idejām piesaistīti 427 eiro

Aizvadītajā sestdienā Simjūda gadatirgus apmeklētāji varēja ne tikai nopirkt dažādus labumus no tirgotājiem, bet arī piedalīties Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNF JIL) labdarības akcijā “Ezīša miga”. Šoreiz ezītim izdevās savākt 427 eiro, kas jau pavasarī konkursa kārtā tiks izlietoti jauniešu ideju atbalstam Valmierā un apkārtējos novados.

 

“Ezīša miga” jau trešo reizi ļāva gan maziem, gan lieliem piedzīvot bērnišķīgo prieku par pārsteigumu, kas paslēpies aiz izlozētā numura. Veiksmīgi bija visi dalībnieki, jo visas 440 lozes bija pilnas ar foršām balvām no VNF JIL atbalstītājiem – uzņēmuma “Hardy”, veikala “Austris”, Valmieras Tūrisma informācijas centra, zemnieku saimniecības “Smilškalni”, zemnieku saimniecības “Gundegas”, tirdzniecības centra “Valleta”, uzņēmumiem “Artifex plus”, “SCO Centrs”, “Vaidavas keramika”, Valmieras Drāmas teātra, Vidzemes Olimpiskā centra, maiznīcas “Liepkalni”, veikala “T-Bode”, “Zilver” mājas vīniem, basketbola kluba “Valmiera/ORDO” un “Gardu muti”.

 

Vairāki aizraujoši sporta un kultūras pasākumi, vides uzlabojumi savā skolā, novadā un pilsētā, mākslas objekti, radošās darbnīcas, palīdzība patversmes dzīvniekiem un pat tikšanās ar iedvemojošiem un sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem – tās ir Valmieras un apkārtējo novadu jauniešu idejas, kas īstenotas ar VNF JIL finansiālu atbalstu. Sestdienas ziedojumi ļaus nākamgad šo sarakstu turpināt.

Lai VNF Jauniešu ideju laboratorija varētu atbalstīt vēl vairāk jauniešu labo ideju, aicinām Jūs ziedot arī ikdienā, kā arī apmeklēt turpmākos VNF JIL pasākumus!