Jauniešu ideju laboratorija rīko labdarības tirdziņu

Jauniešu ideju laboratyorija rīko labdarības tirdziņuTrešdien, 26.augustā, plkst. 14:00 - 17:00 Jauniešu dienu ietvaros Jauniešu ideju laboratorija rīkos labdarības tirdziņu. Skolēniem un to vecākiem būs iespējams iegādāties skolai nepieciešamās lietas par simbolisku samaksu (ziedojumiem). Savāktā nauda tiks ziedota labdarības akcijai “Skolas soma”.
 
 
 
Jauniešu ideju laboratorija aicina tirdziņā piedalīties visus, kam mājās atrodas kādas liekas skolas mantas un kas vēlas mazajiem skolēniem palīdzēt uzsākt pirmās skolas gaitas. Lai piedalītos tirdziņā, lūdzam tās nogādāt Valmieras novada fondā līdz 25.augustam (vai arī ņem līdzi, nākot uz tirdziņu). Tās var būt kancelejas preces, grāmatas, burtnīcas, somas un citas skolas lietas, izņemot apģērbu.
 
Saziedotās mantas pret simbolisku ziedojumu iemainīsiet labdarības tirdziņā, bet iegūtā nauda tiks ziedota labdarības akcijai “Skolas soma”. Tās mērķis ir palīdzēt Valmieras apkaimes mazturīgo ģimeņu pirmklasniekiem sagādāt nepieciešamos mācību piederumus, lai 1. septembrī ar prieku uzsāktu skolas gaitas.
 
Palīdzēsim skolēniem ar prieku sagaidīt 1. septembri!