“Jauns! Drosmīgs! Muzikāls!” uzvar Ruslans Opaļeņiks

“Jauns! Drosmīgs! Muzikāls!” uzvar Ruslans Opaļeņiks

Sestdien, superforšajā jauno mūziķu konkursā iekš to bār’ “Chill inn” jaunie un drosmīgie rādija savu prasmi muzicēt gan ar savām smukajām oriģināldziesmām, gan tādām, kas aizlienētas no jau zināmiem mūziķiem. Un mūsu kompetentā žūrija par pašu labāko no visiem atzina tieši Ruslanu Opaļeņiku, kas izpildīja Dona zināmo hītu „Māsa upe”. Bet skatītāji lēma, ka viņu sirdīs visdziļāk iekritusi puišu rokgrupa „WhiteShade”.

 

Ruslans ir dikti priecīgs, ka arī Valmierā jauniešiem bija iespēja savu talantu atrādīt plašākai publikai, nevis tikai savam kaķim, jo viņaprāt biežāk šāda veida pasākumi sastopami tuvāk Rīgai. “Es domāju, ka šis konkurss jebkuram konkursantam bija lieliska iespēja pārbaudīt sevi! Pēc šī pasākuma es noteikti turpināšu dziedāt, un uzvara šajā konkursā man bija kā papildspēks tālākai virzībai uz priekšu!” saka Ruslans. Savukārt otro vietu ieguva burvīgās balss īpašniece Līga Aumeistere, kas pirmo reizi plašākai publikai atskaņoja savu dziesmu “Dzīvības elpa”. Līga spēja pat iekustināt miermīlīgo publiku un guva fantastisku piedāvājumu dziesmu ierakstīt studijā no žūrijas. Bet trešā vieta grupai “White Shade” par to, ka satricināja skatītājus ar dziesmu “Electric leather”.

 

Jaunos mūziķus vērtēja un analizēja: dziedātāja un komponiste Elīna Krastiņa, grupu “Kiss of the dolls” un “INDYGO” menedžeris Matīss Bērzs, pūtēju orķestra “Signāls” vadītājs un diriģents Mārtiņš Birnis, “Radio Valmiera” programmu direktors Andris Jurga un “Chill-inn” menedžere Egija Zirapa. Katrs dalībnieks saņēma gan kādu jauku uzslavu, gan vērtīgu padomu, lai varētu vēl veiksmīgāk attīstīt savu muzikālo talantu.

 

Pati foršākā balva, kas visu pasākuma laiku nepacietīgi gaidīja savu īpašnieku bija trofeja miniatūras ģitāras formā. Par konkursa balvu fondu milzonīgu PALDIES sakām AS “Valmieras Piens” par veselīgajām ņammām, ziedu salonam “Rēzija” par skaistajiem ziediem, veikalam “T-Bode” par stilīgajiem krekliņiem, SIA “Neldi” par fantastiskajiem kliņģeriem, SIA “Rūjienas saldējums” par visgardāko saldējumu izlasi un atpūtas kompleksam “Avoti” par iespēju uzvarētājiem izmantot viņu piedāvātās aktīvās atpūtas izklaides iespējas! Un, protams, superliels PALDIES “Chill-inn” un Kultūras centram par viesmīlīgajām telpām, Valmieras Jaunatnes centram “Vinda” par aparatūru un instrumentiem un enerģiskajai viesmākslinieku grupai “Bloody Heels” no Rīgas!

 

Pasākumu organizēja VNF Jauniešu ideju laboratorija (JIL), kas caur projektu konkursiem dod iespēju jauniešiem īstenot savas idejas Valmierā un tuvākajā apkārtnē. Konkurss “Jauns! Drosmīgs! Muzikāls!” ir viens no veidiem, kā VNF JIL veic naudas piesaisti jauniešu idejām.

 

Jāpiebilst, ka VNF darbību nodrošina Borisa un Ināras Teterevu fonds, bet JIL aktivitātes finansiāli atbalsta arī un programma "Jaunatne darbībā".