JIL karaļvalstī vispieprasītākās ir princešu frizūras

JIL karaļvalstī vispieprasītākās ir princešu frizūras

Atminoties Valmieras svētkus un Bērnu un jauniešu parku 8. augusta sestdienā, Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas (VNFJIL) komanda joprojām jūtas gandarīta par savu rīkoto Mazo karaļvalsti! Lai gan karaļvalstī viesojās tikai topošās princeses, bet prinči laikam tikmēr pieskatījuši pilis, VNFJIL neskumst, jo darbs frizieru čaklajām rokām esot bijis gana!

 

Lai kļūtu vēl skaistākas un daiļākas, vēl bez skaistajām frizūrām un vasarīgā grima topošās princeses ietērpās arī VNFJIL sagādātajos tērpos, lai pēc tam iegūtu sev neatkārtojamas fotogrāfijas! Šobrīd VNFJIL domā, ka Mazo karaļvalsti ar skaistajām frizūrām varētu piedāvāt arī citos bērnu pasākumos un ballītēs, tāpēc, ja Tev šķiet, ka Tavā ballītē būs vieta mazajai karaļvalstij, raksti mums uz laboratorija@vnf.lv!

 

VNFJIL jauniešiem prieks arī par 80,50 eiro jeb saziedoto naudiņu, kas tiks ielikta jauniešu “krājkasītē”, lai varētu atbalstīt Valmieras un apkārtējo novadu jauniešu projektus JIL rīkotajos ideju konkursos. Par tiem vairāk vari uzzināt www.vnf.lv.

 

Mazās karaļvalsts fotogrāfijas