Joprojām var ziedot pirmklasnieku skolas somām

Arī augustā ikviens valmierietis un Valmieras rajona iedzīvotājs tiek aicināts ziedot pirmklasniekiem no daudzbērnu un nepilnajām ģimenēm, tādā veidā piepildot mazo “skolā-iet-gribētāju” somas ar mācībām nepieciešamajām lietām.
 
 
Līdz šim labdarības akcijai “Skolas soma” mūsu novadā ziedoti 315 lati. Arī pilsētā izvietotās četras ziedojumu kastītes pamazām pildās, un tajās ziedotā nauda tiks saskaitīta akcijas noslēgumā augustā beigās.
 
Tomēr jau tagad paredzams, ka kastītēs mestie iedzīvotāju lati un santīmi būs vērtīgs devums akcijas ziedojumu kopējā summā, no kuras būs atkarīgs tas, cik daudziem bērniem būs iespējams pasniegt dāvanu karti skolas piederumu iegādei.
 
Kā minēts iepriekš, akcijas “Skolas soma” noslēgumā augusta beigās pirmklasnieki no daudzbērnu un nepilnajām ģimenēm Valmieras rajonā saņems dāvanu karti 35 latu vērtībā skolas preču iegādei. Šā brīža pašvaldību sniegtie dati liecina, ka Valmieras rajonā ir 139 bērni, kuriem būtu nepieciešams atbalsts.
 
Ziedot akcijai joprojām var īpašajās ziedojumu kastītēs šādās vietās Valmierā:
 
  • veikalā “Esse” (Stacijas ielā 11),
  • veikalā “Valrek” (Rīgas ielā 33),
  • veikalā “Agroserviss” (Mūrmuižas ielā 15),
  • kafejnīcā “Maiznīca Ieva” (Rīgas ielā 26).

 

Tāpat ziedot var:
 
  • Valmieras novada fondā, Garā ielā 9,
  • ar pārskaitījumu uz VNF bankas kontu: LV69UNLA0050006798630, SEB Unibanka,
  • interneta portālā www.ziedot.lv.
 
Ziedojot 35 latus, varam uzdāvināt daļu no nepieciešamajām lietām, lai skolas gaitas ar prieku uzsāktu kāds mūsu rajona pirmklasnieks, kuram vecāki nevar iegādāties skolas piederumus.
 
Jāpiebilst, ka akcija notiek visā Latvijā jau otro gadu, un to īsteno labdarības portāls “Ziedot.lv” sadarbībā ar kopienu fondiem Latvijā, tostarp Valmieras novada fondu.
 
Valmierā akciju atbalsta: